METRO GROUP

Profesyonellerin Güçlü İş Ortağıyız

Metro Oto Servisi

Metro Oto Servisi

Lastik

Dünyanın en güçlü markaları ile tüm müşterilerimizin lastik ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Çok iyi fiyat, cazip vade imkânları ve ücretsiz  sökme–takma balans, sibop değişimi hizmetlerimizle bizlere ulaşabilirsiniz. Metro oto servislerimizde aracınızın yaz-kış bakımını, lastik, yağ, akü ve diğer temel tüm ihtiyaçlarını konusunda uzman kadromuzla Metro'dan güvenle karşılayabilirsiniz. Çok uygun fiyatlara Yaz-Kış lastiği değişimi, nitrojen gazı ve far ayarı hizmetlerimizden de güvenle faydalanabilirsiniz.

Ölçü ve marka bazında fiyatlarımız için mağazalarımıza bekliyoruz.

lastik logolar

Akü

Türkiye’nin en güçlü markaları ile tüm müşterilerimizin akü ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Özellikle oto servisimizin olduğu noktalarda  konusunda uzman kadromuz tarafından ücretsiz akü değişimi ile hizmetinizdeyiz. Eski akülerinizi değerinde satın alarak atık akülerin toplanıp yetkili kişilere teslim edilmesi konusunda da çevre bilinci ile hareket etmekteyiz. Ayrıca motosiklet akü satışımız da mevcuttur.

Amper aralıklarımızdan bazıları: 5-7-60-72-90-105 amper.

aku logosu

Metro Oto Servisi

Metro Toptancı Market, profesyonel müşterilerini ilklerle buluşturmaya devam ediyor. Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tam 18 mağazada, Metro Oto Servisleri hizmetinize sunuluyor. Aynı zamanda birçok  yeni  “A” marka  Lastik ,Akü ve Yağ çeşidini bünyesine katarak sizlere daha iyi fiyat ve  alternatif sunmayı hedeflemektedir.

Metro Oto Servisi İstasyonları ile  lastik değişiminden akü değişimine, yağ değişiminden filtre değişimine kadar birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz. Mağaza otoparklarının içinde yer alan  istasyonlarımızda, ayrıca reyonlarımızda bulunan (silecek,far ampülü vs.) oto ürünlerinin satış sonrası hizmetinden de yararlanabilirsiniz.
 
Profesyonel müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için, İstanbul- Güneşli, Kozyatağı, Büyükçekmece, Ümraniye, Ankara-Etlik, Mamak; Bursa-Nilüfer, Osmangazi; İzmir-Gaziemir; Antalya, Alanya, Gazientep, Bodrum, Batıkent, Kayseri, Eskişehir ve Adana’da olmak üzere toplam 17 mağazada Metro Oto Servisleri ile birçok oto hizmetini tek çatı altında siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Metro Oto Servisi
Metro Oto Servisi

Kış için aracınızın ihtiyacı olan tüm ürünler Metro'da!

Untitled-10