METRO GROUP

Profesyonellerin Güçlü İş Ortağıyız

Metro Oto Servisleri 12 mağazada hizmete açıldı

Metro Toptancı Market, profesyonel müşterilerini ilklerle buluşturmaya devam ediyor. 12 mağazasında hizmete açtığı “Metro Oto Servisleri” ile farkını ortaya koyan Metro, müşterilerinin konforunu ve ihtiyaçlarını dikkate alarak iş süreçlerini kolaylaştırıyor.

Profesyonel müşterilerine daha fazla hizmet sunmayı hedefleyen Metro Toptancı Market, bir ilke daha imza attı. 12 mağazasında kendi yönettiği Metro Oto Servisi İstasyonlarını hizmete sunan Metro, lastik değişiminden akü bakımına ve filtre değişimine kadar birçok hizmet veriyor.
 
25-26-27 Mayıs tarihlerinde açılış şerefine yağ kontrolü, lastik check-up, far ayarı, stop lambaları kontrolü, akü kontrolü, cam suyu kontrolü/değişimi, 4 lastik alan müşterilere nitrojen uygulaması ve fren balatası kontrolü/temizliği hizmetleri ücretsiz olarak verilecek.

Metro Oto Servisleri Açılışı

 
Mağaza otoparklarının içinde açılan bu yeni istasyonlarla Metro, hem reyonlarında sattığı oto ürünlerinin satış sonrası hizmetini vermeyi hem de müşterilerine daha fazla alternatif ürün sunmayı hedefliyor. Profesyonel müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan Metro, bu hizmeti ile yoğun rekabet şartlarında fark yaratıyor.
 
İstanbul Güneşli, Kozyatağı, Büyükçekmece, Pendik; Ankara-Etlik, Mamak; Bursa-Nilüfer, Osmangazi; İzmir-Gaziemir; Antalya, Alanya ve Adana’da olmak üzere toplam 12 mağazada açılan Metro Oto Servisleri birçok oto hizmetini tek çatı altında sunuyor.

Basın Yansımaları