Metro Kart

Başvur

Güvenilir Eller Online Gıda Güvenliği Eğitimi Programı

940x200_Slider_Guvenilir_V1

Şifreli ürünlerden alın, Online Gıda Güvenliği Eğitimine katılma imkanı yakalayın!

Unilever Food Solutions’in, Gıda Güvenliği Derneği işbirliğiyle oluşturduğu ‘’ Güvenilir Eller’’ Online Gıda Güvenliği Eğitim Programına katılmak için mağazalarımızdan üzerinde şifreli etiket olan  Unilever Food Solutions ürünlerinden alın, işletmenizde Gıda Güvenliğini sağlamanın yollarını öğrenin. Üstelik eğitimleri tamamladığınızda isminize özel, Gıda Güvenliği Derneği onaylı sertifikanız adresinize gelsin!


Gıda güvenliği, gıda kaynaklı hastalıklara neden olan biyolojik, fiziksel, kimyasal etkenleri önleyecek şekilde gıdaların işlenmesi, hazırlanması, taşınması, depolanması ve son tüketiciye sunulması sürecini ele alan bir yaklaşımdır. Unilever Food Solutions’ın bu yaklaşımdan hareketle Gıda Güvenliği Derneği işbirliğiyle başlattığı ‘Güvenilir Eller’ Gıda Güvenliği Eğitim Programı, Türkiye genelinde tüm mutfak ekiplerine ulaşabilmek için online platformda hazırlanmıştır. Hedefimiz, Türkiye’de gıdaya temas eden tüm mutfak ekiplerinin bu eğitimi tamamlayarak gıda güvenliği sertifikası sahibi olmalarıdır.


Eğitimler için tıklayın

foto-1

Eğitim kaç bölümden oluşuyor ve içerikleri nedir?

940x270_1

Nasıl katılabilirsiniz?

Şefler, üzerinde ‘Gıda Güvenliği Eğitiminizi ve Sertifikanızı Hemen Alın’ yazısını gördükleri Knorr ve Rama Krema ürünlerinde bulunan şifrelerle programa katılabilecekler. Sonrasında ufs.com adresinden ulaşabilecekleri Gıda Güvenliği bölümüne girerek, ürün paketlerinin üzerindeki şifrelerle kayıtlarını gerçekleştirip hazırlanan eğitim videolarına ulaşabilecekler. Gıda Güvenliği Derneği tarafından içeriği oluşturulmuş toplam 5 kısa videoyu içeren eğitimde, her bir eğitim videosu sonunda o bölüm ile ilgili sorular cevaplanabilecek. 5 kısa video ile eğitimini tamamlayan şefler, Gıda Güvenliği Derneği onaylı isimlerine özel sertifikalarını almaya hak kazanacaklar.

Şifreler hangi ürünlerimizde bulunuyor?

‘Güvenilir Eller’ Gıda Güvenliği Eğitim Programı için katılım şifrelerinin, şeflerin en çok tercih ettiği Unilever Food Solutions ürünleri üzerinde yer almasına özen gösterilmiş. Şifrelere ulaşabileceğiniz ürünler şunlar:

foto-2