Metro Kart

Başvur

Mağazalarımızda ve Sevkiyat Operasyonlarımızda Hijyen Önlem ve Uygulamaları


Metro Türkiye olarak, 34 ülkede faaliyet gösteren bir iş ağına sahip olmamızın gücüyle tüm dünyayı etkisi altına alan
Covid-19 salgınına karşı faaliyetlerimizi gerekli önlemleri alarak sürdürüyoruz. Raflarımızda yer verdiğimiz meyve-sebze
ürünlerinin üretim tesislerinden itibaren belli periyotlarda denetlenmesinden, mağaza içi ve tüm tedarik süreçlerinde
aldığımız hijyen önlemlerine kadar tüm süreci hassasiyetle yönetiyoruz.

Sağlıklı ve güvenli bir alışveriş deneyimi için tüm mağazalarımızda uygulamak üzere yeni bir sisteme geçiyoruz ve alışveriş arabalarını artık her kullanımdan sonra el değmeden, sensörlü dezenfeksiyon üniteleriyle otomatik olarak dezenfekte ediyoruz. İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir ve Antalya mağazalarında 15 Eylül itibarıyla başlayacağımız yeni sistemimizi, eylül ayı sonuna kadar tüm mağazalarda hayata geçirmeyi hedefliyoruz. 

Bu dönemde; hem bireysel hem kurumsal müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebilmek için mağazalarımızda ve Metro Gastro Servis sevkiyat operasyonlarımızda virüs ile mücadele kapsamında aldığımız önlemlerimizi Gıda Güvenliği Uygulamalarımız, Personel Sağlığı & Hijyen Önlem ve Uygulamalarımız, Temizlik & Dezenfeksiyon Önlem ve Uygulamalarımız, Sevkiyat Operasyonunda Önlem ve Uygulamalarımız ana başlıklarının altında detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

  

DezenfektanTuneliLP


Metro Türkiye olarak yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İçinde bulunduğumuz durum nedeniyle sizlere her zamanki gibi en iyi hizmeti sunmak için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Mağazalarımızdaki ve sevkiyat operasyonlarımızdaki tüm hijyen ve gıda güvenliği uygulamalarımızı aşağıdaki kılavuzlarımızdan inceleyebilirsiniz.