Metro Kart

Başvur

Nakliye ve Sevkiyat

nakliye

Gıda Nakliye

Mağazalarımıza gelerek alışverişlerini yapan HoReCa müşterilerimize, talep etmeleri halinde belirlediğimiz kriterlere göre ücretli nakliye hizmeti veriyoruz.

Gıda Dışı Nakliye

Tüm müşterilerimize mağazalarımıza gelerek alışveriş yapmaları halinde her mağazamız için belirlenmiş olan farklı günlerde 500 TL ve üzeri beyaz eşya, televizyon, spor aletleri, kamping ve mobilya alışverişleri için ücretsiz nakliye hizmeti veriyoruz. 

Ücretsiz nakliye hizmetimizin geçerli olduğu gün ve mesafeler için tıklayın

Yine aynı ürün gruplarında ücretsiz nakliye hizmetinin dışında kalan günler için de ücretli nakliye hizmetimiz mevcuttur. Ücretli nakliye için mağazalarımızdaki müşteri girişlerine danışabilirsiniz.

Sevkiyat

“Metro Sevkiyat Hizmeti” nedir?

Profesyonel HoReCa müşterilerimizin günlük hayatlarını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için, belirli kriterler doğrultusunda siparişlerini yönetiyor, kapılarına kadar teslim ediyoruz.

Hem zamandan ve masraflarınızdan tasarruf etmek, hem de ihtiyaçlarınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde sipariş etmek istiyorsanız, artık size sadece bir telefon, faks ya da e-posta kadar yakınız!

Metro Sevkiyat ile 3.000 ürün arasından seçeceğiniz tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı, HACCP kurallarına uygun depolama/sevkiyat ayrıcalığıyla ve yıllardır güvendiğiniz Metro tecrübesiyle kapınıza teslim ediyoruz.

Marina Sevkiyatı

Deniz keyfiniz bölünmesin! Metro artık siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Marina Sevkiyatı ile hizmetinizde. Pendik ve Bodrum mağazalarımızdan kaliteli ve taze ürünlerimizi Metro güvencesiyle marinanıza teknenize kadar getiriyoruz. Siz deniz ve güneşin keyfini çıkartın, Metro size gelsin!

Siparişleriniz için;


 BODRUM METRO
 Telefon   0 (252) 311 07 36
 Faks  0 (252) 311 07 59
 E-Mail  siparis17@metro-tr.com
 PENDİK METRO
 Telefon  0 (216) 581 90 00
 Faks  0 (216) 581 90 32
 E-Mail  siparis23@metro-tr.com
Marina Sevkiyatı

Nasıl yararlanabilirsiniz?

Size en yakın mağazamızla irtibata geçmek ve bilgi almak için, sitemizin Mağazalar bölümünde yer alan telefonları arayabilir ya da müşteri iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Şirketinizden talep edilecek bilgilere paralel olarak Metro sevkiyat sisteminde müşteri kaydınızı açıyor ve bu hizmeti almayı onaylamanızla “Çalışma Koşullarımız Sözleşmesi” yapıyoruz.

Belirlenen standartlar doğrultusunda çalışmaya başlıyor ve e-posta, faks veya telefonla mağazamıza ileteceğiniz siparişleri ve hizmet ve kalite standartları çerçevesinde işletmenize teslim ediyoruz.