Metro Kart

Başvur

Yeni Dönem İçin Profesyonel Çözümler

Yeni Dönem için Profesyonel Çözümler


İşletmelerin pek çok açıdan dönüşüme uğrayacağı, yeni bir dönem başlıyor.

Hem çalışanlar hem de müşteriler için sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturmak amacıyla izlenmesi gereken hijyen ve temizlik kuralları, uyum sağlanması gereken yeni hizmet yöntemleri ve pratik çözümler bu yeni dönemin temellerini oluşturuyor.

Biz de işletmelere yardımcı olmak için ihtiyaç duyacakları ürünlerin yanı sıra, yapılması gerekenlerle ilgili önemli bilgiler
ve öneriler içeren kataloglar hazırladık.
  

Temizlik ve Hijyen Kataloğu


Temizlik ve Hijyen Kataloğu

İşletmenizin dönüşüme girdiği bu dönemde, misafirlerinize sağlıklı ve kaliteli bir hizmet sunabilmeniz için belki de daha önce uyguladıklarınızdan farklı hijyen ve temizlik kurallarını takip etmeniz gerekmektedir. Bu kataloğumuzda, işletmenizin her noktası için ayrı tasarlanmış temizlik ve hijyen çözümlerini, sizlere yol gösterebilecek önerilerimizi bulabilirsiniz.
Paket Servis ve Teslimat Kataloğu


Paket Servis ve Teslimat Kataloğu

İşletmenizin operasyonlarını başarıyla sürdürebilmesi için mutfak yönetiminden ödeme çözümlerine farklı seçenekleri değerlendirmemiz gereken bir dönemden geçiyoruz. Bu katalogda, başta paket servis ve gel-al hizmeti olmak üzere ihtiyaç duyacağınız tek kullanımlık ürünleri ve teslimat çözümlerini bulabilirsiniz.
Porsiyon Paketler Kataloğu


Porsiyon Paketler Kataloğu

Yeni dönemde tekil porsiyon servisleri tercih edenlerin sayısı artacaktır. Siz de gıda atığını azaltmak ve zaman tasarrufu yapmak için bu katalogda, işletmenizde efektif ürün kullanımı yapabileceğiniz porsiyon paket çözümlerimizi ve menülerinizi zenginleştirecek öne çıkan ürün özelliklerini bulabilirsiniz.
Çalışan ve Misafir Güvenliği Kataloğu


Çalışan ve Misafir Güvenliği Kataloğu

Misafirlerinizin sağlığı gözetmek ve onlara daha kaliteli ve sağlıklı bir hizmet sunmak adına uygulamanız gereken kurallar artık çok daha büyük önem taşıyor. Yeni dönemde gıdayla teması bulunan birçok nokta için farklı hijyen kurallarına dikkat edilmelidir. Gıdanın hazırlık alanlarından misafirlerinizin bulunduğu yemek servis alanlarına kadar dikkat etmeniz gerekenlere ve sizin için oluşturduğumuz hijyen önerilerimize bir göz atın.