Metro Kart

Başvur

İnsan Kaynakları Politikamız

MİSYONUMUZ

Çalışanlarıyla, performansıyla, müşteri vetoplumla olan işbirliği ile Türkiye’nin en beğenilen şirketi olmak.

VİZYONUMUZ

Her yaptığımız işte yüksek standartlara olan tutkumuz ve kaliteli iş çıkarmaya olan bağlılığımız ile profesyonel müşterilerimizin güvenilir iş ortağıyız. Metro olarak profesyonel müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılarız. Müşterilerimizin ödediği paranın karşılığını alması, sunduğumuz yüksek kalite ve zengin seçenek en belirgin özelliklerimizdir. Müşterilerimizin işlerinde uzmanlaşmalarını destekleyen özel çözümler sunarak farklılaşıyoruz. Müşterilerimizi sadece dinleyerek değil Metro’nun her zaman onların yanında ve hizmetinde olduğu fikrini benimseyerek farklılaşıyoruz.

BİZ ve METRO

Şirket kültürümüzü oluşturan prensiplerimiz ve inançlarımız; global İşveren Markamızı ve bunun yanı sıra çalışanlarımıza sunduğumuz olanak ve fırsatları tanımlar.
Şirketimizin kültürü: Odağında insan olan bir çalışma ortamının parçası olduğu; Gerçek potansiyelini ortaya çıkarabildiği; Mantığını ve kalbini işine katabildiği; Sorumluluk alma yetisini geliştirdiği, hareket etme, karar alma cesaretini ve girişimcilik ruhunu özgürce sergileyebildiği bir çalışma ortamını ifade eder.
Çok uluslu yapısı ve çalışanlarımızın farklılıklarıyla güçlenen yapımız, yeni fikirlerin gerçeğe dönüşmesine imkan tanır. Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine ve profesyonel başarılarına verdiğimiz önem, onların geleceğin toptan perakende dünyasında güçlü bir konum kazanmalarını sağlar. Her aşamasında başarıyı birlikte yarattığımız çalışanlarımızı takdir eder, birlikte büyümeye devam ederiz. ‘Birlikte Güçlü Bir Ekibin Parçasıyız’ manifestomuzdur.

PRENSİPLERİMİZ

Sürdürülebilirlik
Ekonomik, çevresel ve sosyal anlamda uzun vadeli projeler geliştiririz. Projemizi yeniliklerle besler, başarıyla sürdürürüz.

Mükemmelliğin Getirdiği Başarı

Performansımızı artırmak için mükemmelliği hedefleriz. Mücadeleci ruhumuzu korur, sıradışı kararlar vermekten çekinmeyiz.

Çalışanımıza Güven

Çalışanlarımızın gelişimine ve birlikte karar almaya önem veririz. Başarıyı paylaşır, birlikte büyürüz.

Müşteri Odaklılık

Müşterimizi en iyi şekilde ağırlar, bizden gülümseyerek ayrılmalarını sağlarız.

Global Girişimcilik

Yenilikleri takip ederek fırsatları görür, global ölçekte projeler geliştiririz.

Özgün Liderlik
Kendimizi çalışanlarımızın yerine koyar, şeffaf ve adil kararlar alırız. Olduğumuz gibi görünür, göründüğümüz gibi oluruz.

METRO Potentials International Management Trainee Programı :

26 Metro ülkesinin eş zamanlı katılımı ile gerçekleşen ve sınırların ötesinde eşsiz bir kariyer gelişim imkanı sunan 2 yıllık Global Metro Potentials programımız ile Geleceğin Liderlerini yetiştiriyoruz. Farklı Metro ülkelerinde gerçekleşen 2 yıllık bu program ile fark yaratacak eşsiz bir kariyer yolculuğu tasarlıyoruz. Yüksek lisans eğitimini tamamlamış, uluslararası platformda deneyim kazanmak isteyen yüksek potansiyelli genç yönetici adaylarımıza Metro’nun üst kademe yöneticilerinin düzenli mentörlük ve koçluk desteği vereceği yapılandırılmış bir kariyer fırsatı sunuyoruz.

Crossing Borders Programı:

Her yıl, farklı Metro ülkelerindeki 60 genç yeteneğe, 2 aylık özel projeler kapsamında ve uluslararası platformda çalışma deneyimi kazandırıyoruz. Bu deneyim ile kültürlerarası perspektiften yeni fikirler üretme, kendi potansiyelini açığa çıkarma, uluslararası iletişim ağı oluşturma ve lokal projelerde yer almasına olanak sağlayarak dünya genelindeki 760 Metro lokasyonundan birine gönderiyoruz.


İLETİŞİM FORMU İÇİN TIKLAYIN