Metro Kart

Başvur

Ofisler ve Meslek Sahipleri

Sadece kırtasiye ürünlerini değil, ofisinizin ihtiyacı olan her şeyi Metro'dan temin edebilirsiniz. İşiniz için gerekli tüm ofis ihtiyaçlarınız Türkiye’nin 1 numarası Metro’da!

Siz ofisinizi açın, ofis ihtiyaçlarınızı Metro düşünsün! 

Yeni bir ofis açtınız ve sıra içini donatmaya mı geldi? Ya da mevcut ofisinizdeki eşya ve ekipmanları değiştirmek mi istiyorsunuz? Üzülmeyin. Tüm ofis ihtiyaçlarınızı tek çatı altında sunan Metro, zor gününüzde hep sizinle.

Metro, ofis ihtiyaçları reyonu ile ofisinizin her alanını düşünür!

Ofis ihtiyaçları denince akla ilk gelen kırtasiye malzemeleri olsa da iş bununla bitmiyor. Ofisinizi rahat bir çalışma ortamına ve yaşam alanına dönüştürmek için Metro sizin yerinize ayrıntıları da düşündü. Bunlara kırtasiye malzemelerinin yanı sıra ofis ekipmanları, kartuş ve toner, mobilya ve aydınlatma çözümleri, temizlik çözümleri, gıda ve mutfak malzemeleri ile saklama ve güvenlik çözümleri de dahildir. Görüldüğü üzere ofis ihtiyaçlarınız çok çeşitlidir. Tüm bunları temin etmek için Metro sayesinde mağaza mağaza dolaşmaktan kurtulacaksınız. İddia ediyoruz: 3000’i aşkın kaliteli ve uygun fiyatlı ürün arasında mutlaka sizin ihtiyaç ve zevkinize de hitap eden bir ürünümüz vardır. Kendi markalarımız olan Aro ve Sigma’nın yanı sıra Metro, ofis ihtiyaçları ürün kategorisinde Horeca Select, Rioba ve Fine Life markalarının da seçilmiş kaliteli ürünlerini sunmaktan gurur duyar.

“Çok al az öde” ile Metro’da benzersiz bir kampanya

“Çok Al Az Öde” işaretini gördüğünüz ürünlerde tekli yerine kolili, daha büyük ambalajda veya daha fazla miktarda ürün alarak daha az ödemeye kimse hayır diyemez herhalde. İşletmeler, Metro’nun büyük boy ambalajlardaki ürünlerini tercih ederek, ofis malzemeleri için giderlerini önemli ölçüde azaltacaktır. Aro markalı ürünlerin muadillerine göre daha avantajlı fiyata sunulması ve Sigma markası ürünlerin ise piyasadaki A kalite ürünler ile aynı kalitede ancak %20-%30 oranında daha ucuza satılması, tüm işletme sahiplerinin yüzünü güldürecek. Üstelik Metro, tüm bu fırsatlardan çok çeşitli ödeme çözümleri ile faydalanmanızı mümkün kılıyor: Metro Club Kart, Metro Kredili Kart, Metro Hediye Kartı, doğrudan tahsilat sistemi veya kredi kartı kullanımı. Siz işinize bakın – cebinizi Metro düşünsün!

Hizmetler