Metro Kart

Başvur

KAMPANYA KOŞULLARI

Yapı Kredi World’e Özel Tek Seferde Yapılacak 300 TL ve Üzeri Alışverişlere 30 TL Worldpuan!

World ile 6-19 Eylül 2018 tarihleri arasında Metro Toptancı Marketler’den tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlere 30 TL Worldpuan hediye edilecektir.

 Her müşteri kampanyadan kampanya süresince 1 kez faydalanabilecek olup, kampanyaya tek çekim ve taksitli alışverişler dahildir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.

Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler, toptan kontör, toptan tütün ve içki alışverişleri, iade işlemleri, Ticari Kartlar ve Debit Kartlar dahil değildir.

Kampanyadan kazanılan puanlar 3 Ekim 2018 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanma tarihi 14 Ekim 2018’dir.

Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.

Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.

Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. 

Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için METRO yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya tüm Turkcell, Türk Telekom (Avea) ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,415 TL olarak ücretlendirilir.