Metro Kart

Başvur

KAMPANYA KOŞULLARI


BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEYİN, KAZANIN!

Şimdi siz de iletişim bilgilerinizi cekilis.metro-tr.com adresini ziyaret ederek güncelleyin/paylaşın, birbirinden özel hediyelerden birini kazanma şansı yakalayın!

Kampanya 1 Nisan 2018 – 1 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

İletişime geçebilmemiz için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında onay vermeniz gerekmektedir.

Tüm Metro Kart müşterileri için geçerlidir.

Cep telefonu numarasını güncelleyenlere 1 çekiliş hakkı veya e-mail adresini güncelleyenlere bir çekiliş hakkı her ikisini güncelleyenlere 2 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya katılım 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında duyurular, promosyonlar, Metropost bilgisi ve  araştırma amaçlı iletişime geçilebilir.

Kampanya Metro Kart sahibi kurumsal ve bireysel müşterilere yöneliktir.
Bu çekilişe Metro Gross Market Bakırköy Alışveriş Hizmetleri  Tic.Ltd.Şti, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kampanyaya katıl

 

VİSA TİCARİ KARTLARLA YAPACAĞINIZ HAZIR ERZAK PAKETİ ALIŞVERİŞİNİZİN %5’İ KADAR METRO ÇEKİ HEDİYE!

Kampanyadan yararlanmak için alışverişinizi yaptığınız gün içerisinde “ERZAK” boşluk “8 haneli Metro Müşteri Numaranız” boşluk “Visa Kart Numaranızın son 4 hanesi” yazınız 5650’ye SMS gönderiniz.

Bu kampanya, 23 Nisan -15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir ve “Metro Grosmarket Bakırköy Alışveriş Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.” (“Metro”) ve LLC (“Visa”) tarafından düzenlenmektedir.

Türkiye’de ihraç edilmiş Visa logolu Ticari Kartlar (Kredi Kartı ve Banka Kartı) (ön ödemeli kartlar dahil değildir) bu Kampanyada geçerlidir.

Kampanya kapsamında geçerli olan Visa ticari kartlar ile Türkiye’deki tüm Metro mağazalarından tek seferde yapılacak olan 700TL ve üzeri “Hazır Erzak Paketi” alışverişinde %5 Metro hediye çeki hediye verilecektir.

“Hazır Erzak Paketi” içeriği Metro tarafından belirlenen ve kutulanıp mağazalarda satışa sunulan Ramazan erzak kolilerini kapsamaktadır. İçeriği müşteri özelinde oluşturulan erzak kolileri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya koşullarını yerine getirenler kampanya bitiminden en geç 15 gün içinde Metro müşteri numarasına kayıtlı olan e-mail adreslerine ve/veya telefon numaralarına SMS mesajıyla kazanımları hakkında bilgilendirilecektir. Bu müşteriler Metro mağazalarında “Kasa şefliği” ne hediye çekini kazandığı alışverişi yaptığı kart, fatura ve işlem slibi ile başvurarak hediye çeklerini kampanya bitiminden 15 iş günü sonrasında teslim alabilecektir.

31 Ağustos tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Kazanılan çekler 31.Ağustos 2018’e kadar Metro mağazalarında yapılacak olan herhangi alışverişte kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılmayan çekler geçersiz sayılacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında müşteri başına minimum 35 TL, maksimum 7.500 TL çek kazanılabilir.

Kampanya başka promosyon, kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.

Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.

Bu indirim sadece Metro mağazalarında geçerlidir.

Kampanya, ödemenin Visa logolu Ticari Kart ile yapılması durumunda geçerlidir.

Yapılan alışverişin kampanya dahil olması için mutlaka mağazada kampanyanın tanımlı olduğu pos cihazından işlem yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında hediye çeki üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, kısmi kullanım yapılamaz.

Hediye çekinin, kazanan kişinin bilgisi dışında üçüncü kişiler tarafından kullanılması halinde kampanya düzenleyicisi sorumluluk kabul etmez. 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamaz; katılsalar dahi indirimden yararlanamazlar.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Metro ve Visa, kampanya koşullarında değişiklik yapma veya istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Metro ve Visa’nın karşılıklı anlaşmaları üzerine belirlenecek ve yeni koşullar www.metro-tr.com ve visa.com.tr ‘de duyurulacaktır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Metro ve Visa mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir.

Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/ veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

Detaylı bilgi için 444 50 40 numaralı telefondan çağrı merkezini arayabilirsiniz.