Metro Kart

Başvur

Metro ile Kendi İşim Günü 2016

940x200_Grocery_V3-3-2

Çalışkanlığımız, birbirimize ve ülkemize olan bağlılığımızdır bizi biz yapan...

Biliyoruz ki birlikten kuvvet doğar, güç doğar. Bazen bir teşekkür bile yeter gücümüze güç katmaya!

Çünkü ağzımızdan çıkan her ‘teşekkür’ün aslında binlerce sahibi vardır.

Bu kültürün tadını tuzunu, yüzlerce yıl ötesinden soframıza taşıyan bir şefe tüm içtenliğimizle ‘eline sağlık’ demek, çorbada tuzu olan herkese gösterdiğimiz bir saygı duruşudur.

Bir çiftçiye söylediğimiz “kolay gelsin”, balıkçıya seslendiğimiz “rastgele”, toprağa atılan her tohuma; bu denizlerden çıkan her balığa karşı sunduğumuz bir minnettir aynı zamanda.

“Metro ile Kendi İşim Günü” de böyle bir teşekkürün, minnettarlığın ifadesidir.

Teşekkür etmenin gücüne inanan Metro Toptancı Market, Kendi İşim Günü vesilesiyle emeğinde, alın terinde, özverisinde, hayallerinde ve kalbinde Türkiye olan herkese teşekkür eder!


k-o-foto

METRO İLE KENDİ İŞİM GÜNÜ BİR TEŞEKKÜR İFADESİDİR

Metro Toptancı Market, bu topraklardan aldığı güçle hayallerini gerçeğe dönüştüren her bir işletme sahibine “Metro ile Kendi İşim Günü“ vasıtasıyla teşekkür etmeyi amaçlıyor. Bu özel gün için işletme sahipleri misafirlerine özel fırsatlar sunacaklar ve misafirler yalnızca 4 gün boyunca geçerli bu fırsatlardan yararlanacaklar. Metro ile Kendi İşim Günü‘ne hazır olun!

foto-1
foto-2

Kendi İşim Günü'nde Sizleri Neler Bekliyor?


İşletme sahibiyseniz hemen www.kendiisimgunu.com.tr 'ye girerek Kendi İşim Günü’ne özel fırsatınızı yaratabilirsiniz. Fırsatlarınız 8-9-10-11 Ekim tarihlerinde, 4 gün boyunca geçerli olacak ve 11 Ekim’de bu özel günü tüm Türkiye’de ve dünyada hep birlikte kucaklayacağız. Metro Toptancı Market olarak bu vesileyle emeğinde, alın terinde, özverisinde, hayallerinde ve kalbinde Türkiye olan herkese teşekkür edeceğiz! “Metro ile Kendi İşim Günü” tüm Türkiye için! Hep merak ettiğiniz ve gitmek istediğiniz bir restoran mı var? Ya da önce mahallenizdeki restoran ve cafeleri mi desteklemek istersiniz? Metro ile Kendi İşim Günü’ne özel, işletme sahiplerinin sizler için oluşturdukları fırsatlardan yararlanmanın şimdi tam zamanı. www.kendiisimgunu.com.tr 'ye girin, yakınınızdaki yerleri en fazla 3 lokasyon olacak şekilde belirleyerek kaydolun ve fırsatlar e-mail adresinize gelsin!


İşletmenize Özel Fırsatınızı Oluşturun

foto-4-vers2

İşletmeniz İçin Özel Tanıtım Paketinizi Metro'dan Temin Edebilirsiniz!


Metro ile Kendi İşim Günü’ne hazırlanmak için mağazalarımızdan tanıtım paketinizi alabilir, işletmenizi dekore edebilir, misafirlerinize özel fırsatlarınızı öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca dijital tanıtım paketinizi de www.kendiisimgunu.com.tr’den indirebilirsiniz!

foto-5-vers2
940x200_Coffee_V1-1-2