metro onlıne

Yıllardır tazeliği, çeşitliliği ve kalitesiyle bildiğiniz Metro olarak, yepyeni hizmetimizle karşınızdayız. Metro Online.

Metro Online ile istediğiniz yerden siparişinizi verebilir, bildiğiniz Metro kalitesine dilediğiniz yerden kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik saat 20.00’ye kadar vereceğiniz siparişlerinizi aynı gün içerisinde size ulaştırıyor, 300 TL ve üzeri alışverişlerinizden de teslimat ücreti almıyoruz.

Şimdilik sadece Kozyatağı ve Kağıthane'de bulunan bireysel Metro Kart sahiplerinin yararlanabileceği Metro Online çok yakında tüm İstanbul’da.

Metro Online

sıkça sorulan sorular

Metro Online Nedir?
Metro Online bireysel ihtiyaç ve alışverişlerinizde farklı çeşitlerde yüzlerce market ürününü seçeceğiniz saatlerde randevulu olarak adresinize teslim edilmesi için sipariş verebileceğiniz e-ticaret internet sitesidir.İnternet sitesi üzerinden satılan ürünlerin mağazadan bireysel müşterilerimiz tarafından teslim alınması (Gel-Al hizmeti) mümkün olmamaktadır.

Metro Online üyesi olmadan alışveriş yapabilir miyim?
Metro Bireysel Kart sahibi olan müşterilerimiz internet sitemize üye olmadan hesaplarına giriş yapamazlar veya sipariş veremezler.

Metro Online hangi bölgelerde hizmet vermektedir?

Metro Online ile şimdilik İstanbul Kozyatağı ve Kağıthane mağazalarımız ve bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bölgeleri görmek için “Bölge Seçimi” sekmesini inceleyebilirsiniz. Metro’nun belirleyeceği operasyon bölgesi dışında hizmet sunulması mümkün olmamaktadır. 

Siparişimi nasıl oluşturabilirim?
Online.metro-tr.com üzerinden bölgenizi seçip, bireysel metro kartınıza bağlı cep telefonununuz üzerinden giriş yapıp üyelik formunu doldurduktan sonra sepetinizi oluşturarak alışverişi tamamla butonu üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Siparişimi iptal etmek istiyorum ne yapmalıyım?
Siparişinizin gönderim süreci başlayana kadar, sipariş detayı alanı üzerinden iptal et butonuna basarak iptal edebilirsiniz.
Daha fazla Metro Online hakkında soru için tıklayınız. 
/Action Teaser/1 Tile Full Width Section Title/teaser(33,86) : error : Cannot get the member image1.media_url for a null object.