Metro Kart

Başvur

Restoranlar ve Oteller İçin Açılış Kılavuzları ile GGD Onaylı Hijyen Eğitimi

METRO HEP YANINDA, İŞLETMENDE İŞLER YİNE YOLUNDA!Normalleşme süreciyle birlikte otel ve restoranların faaliyetlerini sürdürebilmesi, değişen hijyen standartlarının karşılanmasını kaçınılmaz kıldı. Metro Türkiye olarak işletmeleri, çalışan sağlığından gıda hijyenine kadar yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmek amacıyla “Covid-19 ile Mücadele ve Hijyen Önlemleri” başlıklı kılavuzlar ve Gıda Güvenliği Derneği onaylı eğitim modülü hazırladık. Mutfağa dönüş sürecinde çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sağlığını korumak ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için gerekli tüm bilgileri kılavuzlarımızda ve eğitim modülümüzde bulabilir, eğitim modülünde yer alan videoyu izledikten sonra ilgili testi geçerek eğitim başarı sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz.

  

Gıda Güvenliği Derneği Onaylı Hijyen Önlemleri EğitimiGıda Güvenliği Derneği Onaylı Hijyen Önlemleri Eğitimi

İşletmenizin kapılarını yeninden açarken gerekli bilgilere sahip olmanız için, Restoranlar ve Oteller için Covid-19 ile Mücadele ve Hijyen Önlemleri Eğitimi modülümüzden yararlanın. Bu eğitim Gıda Güvenliği Derneği tarafından onaylanmıştır. Modülde yer alan videoyu izledikten sonra ilgili testi çözerek eğitim başarı sertifikasına sahip olabilirsiniz.
Restoranlar için Açılış Kılavuzu ve Covid-19 ile Mücadelede Hijyen Önlemleri


Restoranlar için Açılış Kılavuzu ve Covid-19 ile Mücadelede Hijyen Önlemleri

 Restoranların yeniden açılışa hazır olması için alması gereken tedbirlerin yer aldığı kılavuzumuzu okuyarak iş yerinizde temizlik ve hijyen standartlarından gıda güvenliğine, personel sağlığından yerleşim düzeninin gözden geçirilmesine kadar almanız gereken her türlü tedbiri öğrenebilir, sizin için hazırladığımız kontrol listesiyle hazırlıklarınızı kolayca takip edebilirsiniz.
 Oteller için Açılış Kılavuzu ve Covid-19 ile Mücadelede Hijyen Önlemleri


Oteller için Açılış Kılavuzu ve Covid-19 ile Mücadelede Hijyen Önlemleri

Otellerde personel ve müşterileriniz için Covid-19’a karşı güvenli bir ortam oluşturmak nasıl mümkün? Otelinizin açılışında kullanabileceğiniz kılavuzumuz sayesinde temizlik ve hijyen standartlarından gıda güvenliğine, personel sağlığından yerleşim düzeninin gözden geçirilmesine kadar almanız gereken her türlü tedbiri öğrenebilir, sizin için hazırladığımız kontrol listesiyle hazırlıklarınızı kolayca takip edebilirsiniz.


Salgın, sektörü nasıl etkiledi ve ilerleyen zamanlarda neler değişecek? İşletmeniz için salgın sonrasında dijital iletişimin önemi ne? Yeni normalde restoran işletmeciliği nasıl olmalı, menü hazırlarken nelere dikkat etmeli? Gıda kriziyle başa çıkmak için neler yapılabilir? Tüm bu soruların cevaplarını, alanında uzman isimlerin kaleminden sizler için derledik.