Metro Kart

Başvur

Restoranlar İçin Covid-19 Sonrası Operasyon Geliştirme Rehberi


Covid-19 sonrası işletmelerde, girişte ateş ölçümünden maskelere yeni kontrollerin başladığı, sosyal mesafenin korunduğu, ödemelerin temassız yapıldığı, dijitalleşmenin önem kazandığı bir döneme girdik.
Bu döneme daha hızlı adapte olabilmek ve misafirlerinize daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için çalışma alanlarınızda, operasyonlarınızda ve müşteri iletişim süreçlerinizde ihtiyacınız olacak tüm düzenleme adımlarını bulabileceğiniz
bir rehber hazırladık. 

Mutfak Yönetimi


Mutfak Yönetimi

Yeni dönemde işletmelerin ekonomik adaptasyonu mutfakta başlıyor. Mutfakta maliyetlerinizi düşürecek ve kârınızı artıracak fiyat-performans dengesiyle ilgili ipuçlarını, etkili zaman yönetimiyle ilgili püf noktaları, misafir yoğunluğunuzun azalması durumunda kârlılığı sağlamak için gereken stok yönetim önerilerini ve ürün önerilerini burada bulabilirsiniz.

Salon ve Operasyon Yönetimi


Salon ve Operasyon Yönetimi

Normalleşme sürecinde güvenli bir çalışma ortamı yaratmak ve sağlıklı bir hizmet verebilmek için artık hayatımızda yeni kurallar var. Riski en aza indirmek için, işletmenizde bulunması gereken uygulamalara özel seçtiklerimize, gel-al siparişlerde ve teslimatlarda ihtiyacınız olacak ürün önerilerimize, catering süreçlerinizde işinize yarayacak saklama ve taşıma çözümlerimize göz atın.

Dijital Müşteri Deneyimi Yönetimi


Dijital Müşteri Deneyimi Yönetimi

Sosyal mesafenin artırılması ve temasın en aza indirilmesi gereken bu dönemde dijital çözümler ve online platformlar önem kazandı. Müşterilerinizle güvenli bir şekilde iletişimi sürdürebilmek, işinizi büyütebilmek ve internette görünürlüğünüzü artırmak için ihtiyacınız olan internet sitesi kurulumu, dijital menü, yemek siparişi ve rezervasyon aracı hizmetlerimize göz atın.