Metro Kart

Başvur

30 Yıldır İşletmeleri Destekliyoruz

30 Yıldır İşletmeleri Destekliyoruz!

Ekonomiye can katan, balık restoranından dondurmacıya, butik otelden kebapçıya binlerce işletmeyi 30 yıldır destekliyoruz. Profesyonellerin bir numaralı iş ortağı olmak için işin mutfağındayız. Dijital mecralarda yer almaları ve görünürlük kazanmaları için, pandemi ile mücadele döneminin olumsuz etkilerini hafifletebilmek için, dijital çözümler ile hem hijyen kurallarına uyabilmeleri hem de hız kazanabilmeleri için birçok proje yürütüyoruz.


Küçük İşletmem İçin

KÜÇÜK İŞLETMELERE TAM DESTEK: #KÜÇÜKİŞLETMEMİÇİN

Metro Türkiye olarak iş ortaklarımız ile birlikte, pandemi döneminde zor günler geçiren küçük işletmelere destek olma amacıyla #KÜÇÜKİŞLETMEMİÇİN hareketini başlattık. Yeme-içme sektöründeki küçük işletmeleri desteklemeyi hedefleyen projemiz 1.500 işletmeye, 5.000 TL değerinde ürün ve hizmet desteği sağlayarak 10 bin sektör emekçisi istihdamının korunmasına ve 3 milyar TL’lik yerel ekonominin canlandırılmasına katkıda bulundu.

 
DISH Platformu

DİJİTAL BAŞARI TARİFİNİZ: DISH PLATFORMU

Küçük işletmelerin teknolojik dönüşümüne destek olmak için DISH Platformunu oluşturduk. DISH platformu ile çok hızlı bir şekilde kendi internet sitenizi oluşturabilir, işletmenizi internette görünür hale getirebilirsiniz. İnternet sayfamızda yer alan formu doldurarak DISH topluluğunun bir parçası olabilir, sunduğumuz çeşitli dijital çözümlere kolayca erişebilirsiniz.

 
Dijital Menü

SİPARİŞ ALMANIN EN SAĞLIKLI YOLU: DİJİTAL MENÜ

Metro Türkiye olarak, mutfağa dönüş sürecinde işletmelerin sosyal mesafeyi koruyarak misafirlerinden güvenle sipariş almasını sağlamak için Dijital Menü hizmetini sunuyoruz.
Dijital Menü hizmetiyle işletmeler, güvenilir sipariş almanın yanında temassız ödeme seçeneği ve hizmet kalitesine dair geri bildirimleri kolayca alma özellikleriyle müşterileriyle birlikte daha sağlıklı bir sipariş deneyimi yaşıyorlar.