Kendi İşim Günü 2019

Kendi İşim Günü'ne Neden Katılmalıyım?

Dünyanın her yerinden milyonlarca işletme sahibiyle güçlü bağlar kuruyor ve onları desteklemek, küçük işletmelerin bilinirliğini artırmak ve bu işletmelerin ekonomideki yerinin önemi konusunda farkındalık yaratmak için çalışıyoruz. Bu nedenlerle bu özel günü düzenleyerek dikkatleri tüm işletme sahiplerine çekmeyi planlıyoruz.
Sen de bu güne katılarak işletmeni daha fazla kişiye tanıtabilirsin. İşletmenin en özel ürün ve hizmetlerinden daha fazla kişinin yararlanmasını sağlayabilir ve satışını artırabilirsin. Aynı zamanda yeni müşteriler kazanabilir, mevcut müşterilerinle bağını güçlendirebilirsin.

 

İşletmeni özel kılan ne varsa hepsini duyurma vakti !

Sadece 8 Ekim 2019 Kendi İşim Günü'ne özel olacak kampanyanı oluştur.


İşletmeni ücretsiz olarak haritaya yerleştir!

Önceliklwww.kendiisimgunu.com.tr’ye git. Kampanya oluştur ve yayımla. O andan itibaren 8 Ekim’e kadar işletmenin ücretsiz tanıtımını yapacağız. Böylece insanlar seni dijital mecralarda da keşfetme imkanı bulacak. Detaylı ve ilgi çekici görsel içeren kampanyaların daha çok öne çıktığını da unutma!

 


O Salı, bu Salı!

8 Ekim'de seni ve işini özel kılan her şeyi daha fazla insanla yapılacak bir kutlama ile herkese duyur. İşletmeni ücretsiz tanıt, 8 Ekim'de sen de kazan.Son birkaç yıldaki katılımcıların Kendi İşim Günü'nden nasıl faydalandığını görün

"Yeni markamız, lezzetimiz ve müşteri hizmetlerimiz hakkında çok konuşmuş olsak da, reklamlarımıza odaklanmak için zaman bulmak gerçekten zordu. Sonra Kendi İşim Günü’nü duyduk ve parçası olmak istediğimizi düşündük."

 

Kaan Damgacı
Lokmata

Türkiye

 

 

 

 

“Vis-a-Vis restoranı, 12 yıldır sürekli olarak çalışıyor ve 1910-1912 yıllarında inşa edilmiş bir apartman dairesinde bulunuyor. Restoranı oluştururken en talepkâr misafirlerimizi bile mutlu etmeye gayret ettik. Kendi İşim Günü, bizi son derece mutlu ederek sadık müşteri grubumuzu genişletmemize izin verdi.” 

 

Mriola Bożek
Vis-a Vis Restoran
Polonya