Metro Cüzdan Kampanya Koşulları

Metro Cüzdan Tutarlarınızı Nasıl Kazanırsınız?

Kampanya yalnızca e-posta yoluyla Metro Cüzdan hesap bilgileri gönderilen müşterilerimiz için geçerlidir.
Metro Cüzdan toplam tutarınızın hesaplanmasında, 1 Ekim 2021 – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında gerçekleştirdiğiniz toptan ve/veya perakende tütün ve alkol, çuval şeker ve karkas et alımları haricindeki toplam alışveriş tutarınız kullanılmıştır.
Metro Cüzdan hesabınızda biriken tutarlar size iletilen e-postadaki tabloda yer almaktadır. Tutarlar ilgili dönemin bir önceki senesinde yaptığınız toplam alışveriş göz önünde bulundurularak hesaplanmıştır.
Bir önceki yılın ilgili döneminde alışverişiniz yok ise, Metro Cüzdan hesabınızda o döneme ait herhangi bir tutar ve alım hedefiniz bulunmayacaktır.
*Örnek: 1 Nisan 2023 tarihinde Metro Cüzdan tutarınız 0 TL ise, 1 Nisan-30 Haziran 2022 tarihleri arasında alışverişiniz bulunmuyor demektir.
Metro Cüzdan hesabınızdaki tutara KDV dahildir.
Metro Cüzdan tutarı bölünemez, tek kullanımlıktır ve müşteriye özeldir. Başka müşteri numarası ile bu kampanyadan faydalanılamaz.
Metro Cüzdan tutarı paraya çevrilemez.
Metro Türkiye, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Metro Cüzdan Tutarlarınızı Nasıl Harcarsınız?

Metro Cüzdan hesabınızdaki tutarı kullanabilmeniz için 1 Ekim – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleştirmeniz gereken alım hedefiniz e-posta yoluyla tarafınıza iletilmiştir.
Alım hedefinize KDV dahil değildir.
Belirtilen dönem içerisinde alım hedefinizi gerçekleştirdiğiniz durumda, Metro Cüzdan hesabınızdaki tutar, hedefinizi gerçekleştirdiğiniz aydan bir sonraki ay başı itibarıyla aktif olacaktır.
*Örnek: 1 Ekim-31 Aralık 2022 tarihleri arasındaki alım hedefinizi Ekim 2022 dönemi içerisinde gerçekleştirirseniz ilgili dönemdeki Metro Cüzdan tutarınızı 1 Kasım 2022 itibarıyla; Kasım 2022 dönemi içerisinde gerçekleştirirseniz 1 Aralık 2022 itibarıyla kullanabilirsiniz.
Belirtilen dönem içerisindeki alım hedefinizi gerçekleştirmeniz durumunda aktif olan Metro Cüzdan tutarı, 30 Eylül 2023 tarihine kadar kullanılabilir.
Belirtilen dönem içerisindeki alım hedefinizi gerçekleştiremediğiniz durumda, o döneme ait Metro Cüzdan tutarınız aktif olmayacaktır ve kullanılamayacaktır.
Belirtilen dönem içerisinde size iletilen alım hedefine toptan ve/veya perakende tütün ve alkol, çuval şeker ve karkas et alımları dahil değildir.
Metro Cüzdan hesabınızdaki tutar, toptan ve/veya perakende tütün ve alkol, çuval şeker ve karkas et alımlarında kullanılamaz.
1 Ocak, 1 Nisan ve 1 Temmuz 2023 tarihlerinde Metro Cüzdan hesabınıza eklenecek tutarları kullanabilmeniz için gerçekleştirmeniz gereken alım hedefleriniz ilgili ayın ilk iş gününde sizlerle paylaşılacaktır.
*Örnek 1: 1 Ocak 2023 Metro Cüzdan hesabınıza aktarılacak tutara ait alım hedefi 2 Ocak 2023 tarihinde paylaşılacaktır.
*Örnek 2: Aldığınız e-postadaki tabloda, 1 Ocak 2023 tarihinde Metro Cüzdan hesabınızda tutar gözükmüyor, 1 Nisan 2023 tarihinde gözüküyorsa, 1 Ocak - 31 Mart 2023 tarihleri arasında alım hedefiniz olmayacak, 1 Nisan – 30 Haziran 2023 tarihleri arasındaki hedefiniz ise 3 Nisan 2023’te tarafınıza iletilecektir.
Metro Cüzdan tutarlarınız, ilgili dönemlerde alım hedefinizi tutturduğunuz durumda, hediye çeki olarak tarafınıza iletilecektir.
Metro Cüzdan tutarı kullanımı için size iletilecek hediye çeki karşılığında fatura kesilmesi gerekmektedir. Kesilen faturanın açıklaması mutlak surette ‘Ciro Prim Faturası’ olmak zorundadır. Ciro prim faturasında %1, %8, %18 KDV tutarları ayrı ayrı belirtilmelidir.
Metro Türkiye, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.