Kendi İşim Günü 2017

940x200_hero_banner

Bu gün, siz kendi işinin sahibi işletmeciler için! Çünkü işletmeleriniz sizler için sadece bir iş değil, aynı zamanda bir yaşam biçimi… Çünkü siz işinize tutkularınızı, fikirlerinizi ve ideallerinizi katıyorsunuz… Çünkü siz müşterilerinizi iyi hissettirdiğinizde ve onları en iyi şekilde ağırladığınızda mutlu oluyorsunuz.

Gelin sizin için oluşturduğumuz bu özel günü hep birlikte kutlayalım!

Her yıl, Ekim ayının ikinci Salı gününü, Metro ile Kendi İşim Günü olarak kutluyoruz. Gelin siz de bu güne katılın, işiniz için farkındalık ve satışlarınız için destek oluşturun!ŞİMDİ FIRSATLARINIZI HERKESE DUYURMA ZAMANI

Kendi İşim Günü’nde yer almak için tek yapmanız gereken, kaydınızı tamamladıktan sonra bu güne özel fırsatlar oluşturmak!

Nasıl mı? Detaylar için videomuza göz atın.

 


İŞLETMENİ KAYDET

 

Fırsatınız çekici bir teklif, menü, indirim ya da hizmet olabilir. Önemli olan Kendi İşim Günü için özel olarak düşünülmüş olmasıdır. Mutlaka bir indirim olması da gerekmez. Sadece o güne özel bir sunum veya hizmet hazırlayabilir ya da tümünü bir arada sunabilirsiniz.

 

300x160_hamburger_grsel1

Kendi İşim Günü'ne özel büyük indirimlerle müşterilerinizi şaşırtmaya ne dersiniz? Belki her zamankinden daha büyük porsiyonlar hazırlar; her zamanki fiyata sunarsınız?

ak_grsel2

Bu güne özel hizmetlere ne dersiniz? Belki her zamankinden daha uzun çalışma saatleri, belki ücretsiz eve teslim hizmeti ya da paket servislerin içine eklenen küçük sürprizler?

300x160_pasta_grsel3

Kendi İşim Günü'ne özel bir yemek, hatta özel bir menü oluşturabilirsiniz. Pastalara ekleyeceğiniz ekstra süslemeler ya da Kendi Isim Günü'ne özel indirimli bir içecek gibi.

 

SİZ FIRSATLARINIZI OLUŞTURUN, BİZ YENİ MÜŞTERİLERİNİZE DUYURALIM

Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekmek için özel fırsatlar oluşturun. Biz de bunları duyurmanıza yardımcı olalım.

 

frsatn_olustur_grsel4

İşletmeniz için ilgi çekici bir fırsat oluşturun.

Sadece bir tık uzağınızda, üstelik birkaç adımda!

300x200_grsel5

Fırsatınızı yayınlayın, haritalarda görüntülensin

Tamamen ücretsiz!

300x200_grsel6

10 Ekim 2017 sizin gününüz!

Yakındaki potansiyel müşterileriniz fırsatlarınızdan yararlanabilecek.


KENDİ İŞİM GÜNÜ İÇİN FIRSATINIZI OLUŞTURUN, MAĞAZALARIMIZDA SİZE ÖZEL İNDİRİMDEN YARARLANIN!

Kendi İşim Günü’ne kaydınızı tamamlayarak en az bir teklif oluşturun, pişirme ekipmanlarından meyve sebzeye, kahve çeşitlerinden soğuk içeceklere mağazalarımızda birçok üründe size özel indirimlerden Ekim sonuna kadar faydalanın!940x700
  • Bu kampanya 10 Ekim 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında, Kendi İşim Günü platformunda işletmeniz ile kayıt yaptırıp en az bir teklif oluşturmanız durumunda, yukarıda listelenen indirimlerden mağazalarımızda faydalanabilirsiniz.
  • Teklifinizi oluşturduğunuz tarihi takiben, en geç 3 iş günü içerisinde, indirim kodunuz kayıtlı telefon numaranıza SMS ile gönderilecektir. SMS olarak gelen kodu mağazalarımızda kasa işlemi esnasında ibraz etmeniz gerekmektedir. Resmi tatillerde bu süre resmi tatil dönemine göre değişkenlik gösterebilecektir.
  • İndirimden faydalanabilmek için Metro Kart sahibi olmanız gerekmektedir.
  • Metropost ve promosyon ürünler kampanyaya dahil değildir.
  • Ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • Kampanya, sevkiyat alımlarında geçerli değildir.
  • Metro Toptancı Market Türkiye herhangi bir zamanda herhangi bir ön bilgilendirme yapmadan kampanyayı sonlandırma ve şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

HEMEN FIRSAT OLUŞTUR       METRO KART İÇİN BAŞVUR