Metro ile Her Yer Yaza Hazır!

Yeni sezon için hazırlıklarınızı yaparken işletmeniz veya eviniz için ihtiyacınız olacak tüm gıda dışı ürünler Metro’da!

Tabak, bardak, tava çeşitleri gibi mutfak ürünlerinden çarşaf, havlu gibi tekstil ürünlerine, bahçe ve balkon mobilyalarından kamp ekipmanlarına ve barbekülere kadar yüzlerce çeşit ürünü keşfetmek için mağazalarımızı ziyaret edin. 

İşletmelerinize özel

Sezona hazırlanırken yüzlerce üründe maliyetinizi düşürecek fiyatlar Metro’da! 
İşletmenizin ihtiyacı olabilecek tabak, bardak, çatal çeşitlerinden çarşaf ve havlulara, termos, gastronom ve sosluklardan sandalye, kömür ve çöp kovası çeşitlerine kadar tüm detaylar için mağazalarımızı ziyaret edin.
Hemen Keşfet

Bahçe ve balkonlara özel

Açık hava keyfiniz için ihtiyacınız olan ne varsa Metro’da!

Mis gibi havaların enerjisini ve neşesini bahçenize taşırken birbirinden güzel ürünlerle Metro yanınızda! Bahçenize hem renk hem de konfor katacak mobilyalar, barbeküler ve çok daha fazlası  için mağazalarımızı ziyaret edin. 
Hemen Keşfet

Kamp ve doğaseverlere özel

Tabiatın uyanışıyla sunduğu görsel şölen doğaseverleri kendine çağırıyor. 
Doğada geçireceğiniz zamanda ihtiyaç duyacağınız en temel kamp malzemelerinden konforunuzu artıracak ürünlere kadar aradığınız her şey Doğaya Dönüş kataloğumuzda sizleri bekliyor. Çadırlar, yürüyüş malzemeleri, kamp mutfağı gereçleri ve çok daha fazlası için mağazalarımızı ziyaret edin.

Hemen Keşfet