Metro Kart

Başvur

Özlediğiniz Misafirlerinizle Memnuniyetle Sonunda Bir Arada!

Menü Tasarımı Nasıl Yapılır, Nelere Dikkat Edilmelidir?


Metro Türkiye olarak, iş ortaklarımız olan otelleri, restoranları ve küçük işletmeleri desteklemek için Türkiye'de tam 30 yıldır işin mutfağındayız. Pandeminin getirdiği olumsuz koşulları da birlikte aşmak için bu süreçte işletmelerin yanında olmaya, destekleyici çözümler üretmeye devam ettik.

Şimdi yeniden kapıları açma, mutfaklara dönme, masalarda bir araya gelme vakti. Özlediğiniz misafirlerinizle, memnuniyetle #SonundaBirArada! Tüm ihtiyaçlarınız için Metro yanınızda.

oksyenÖdeme Çözümleri


Açılış sürecinde kullanabileceğiniz farklı ödeme çözümleri ve banka kampanyalarını keşfedin!

 


Mağazalarımızdaki Hijyen ve Gıda Güvenliği Uygulamaları

Metro Türkiye olarak, 34 ülkede faaliyet gösteren bir iş ağına sahip olmamızın gücüyle tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgınına karşı faaliyetlerimizi gerekli önlemleri alarak sürdürüyoruz. Raflarımızda yer verdiğimiz meyve-sebze ürünlerinin üretim tesislerinden itibaren belli periyotlarda denetlenmesinden, mağaza içi ve tüm tedarik süreçlerinde aldığımız hijyen önlemlerine kadar tüm süreci hassasiyetle yönetiyoruz.

Sağlıklı ve güvenli bir alışveriş deneyimi için alışveriş arabalarını her kullanımdan sonra el değmeden, sensörlü dezenfeksiyon üniteleriyle otomatik olarak dezenfekte ediyoruz.hijyen-gida

Yeme içme tesisleri için güvenli turizm sertifikasyon programı kılavuzu

Metro Türkiye olarak ISA Denetim Belgelendirme ve Eğitim A.Ş. iş birliğiyle hazırladığımız bu bilgilendirme kılavuzu pandemi dönemi ile birlikte tüketicilerin değişen talep ve beklentilerine karşı, turizm sektöründe hizmet veren herkesin Kovid-19 tedbirlerini en doğru şekilde uygulamalarına yardımcı olmak üzere Kültür ve Turizm Bakanlığı‘nın öncülüğünde, TGA (Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı) tarafından hazırlanan Güvenli Turizm Sertifikasına başvuru aşamasından, denetim ve belgelendirme sürecine kadar işletmelerin izlemesi gereken yöntemler hakkında yol göstermeyi amaçlıyor.yeme-icme

Restoranlar ve Oteller İçin Gıda Güvenliği Derneği Onaylı Hijyen Önlemleri Eğitimleri

Metro Türkiye olarak işletmeleri, çalışan sağlığından gıda hijyenine kadar yapılması gerekenlerle ilgili bilgilendirmek amacıyla “Covid-19 ile Mücadele ve Hijyen Önlemleri” başlıklı kılavuzlar ve Gıda Güvenliği Derneği onaylı eğitim modülü hazırladık. Açılış sürecinde çalışanlarınızın ve müşterilerinizin sağlığını korumak ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için gerekli tüm bilgileri kılavuzlarımızda ve eğitim modülümüzde bulabilir, eğitim modülünde yer alan videoyu izledikten sonra ilgili testi geçerek eğitim başarı sertifikası almaya hak kazanabilirsiniz.MENÜ TASARIMLARI NASIL DOLDURULUR?