Horeca sektör anketi

Görüşleriniz bizim için değerli. Metro Türkiye hakkındaki yorumlarınızı ve değerlendirmelerinizi aşağıdaki anketi doldurarak bize ulaştırabilir, size daha iyi hizmet verebilmemiz için bize destek olabilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki anketimizi eksiksiz olarak doldurunuz.

1. Ülkemizin ekonomik gidişatı ile ilgili düşünceleriniz ile başlayalım isteriz. Ağustos ayında TUIK, enflasyonu yıllık bazda % 80,21 olarak paylaştı. Fiyatların / enflasyonun bu kadar hızlı yükseleceğini bekliyor muydunuz?

2. Peki bundan sonra gidişatın nasıl olacağını düşünüyorsunuz?

3. Peki içinde bulunduğunuz sektörü düşündüğünüzde, belirteceğim konuların enflasyon artışından etkilenme büyüklüğünü 1-5 arasında olacak şekilde değerlendirir misiniz? (1=Çok az, 5=Çok fazla) (Lütfen herbir kutucuğa 1-5 arasında bir rakam yazınız)

4. Müşterilerinizin davranış biçimlerini düşündüğünüzde, belirteceğim konuların enflasyon artışından etkilenme büyüklüğünü 1-5 arasında olacak şekilde değerlendirir misiniz? (1=Çok az, 5= Çok fazla) (Lütfen herbir kutucuğa 1-5 arasında bir rakam yazınız)

5. 1 yıl önceki normal iş hacminizi 100 alırsak şu anki iş hacminiz ne kadardır? (0-100 arası değer)

6. Ne zaman 50’nin üzerine çıkacağını düşünüyorsunuz ya da düşünüyor musunuz?

7. Ne zaman eski günlerinize döneceğinizi düşünüyorsunuz? %100 aynı hacme ne zaman ulaşırsınız?

8. Bu ekonomik koşullar altında işletmenizin devamlılığını sağlamak adına orta ve uzun vadede planlarınız var mı?

9. Neler olduğunu öğrenebilir miyiz? (Birden fazla seçenek işaretleyebilirsiniz.)

10. Amacımız beklentilerinizi anlamak, “iyi hizmet” sizin için ne demek onu tanımlayabilmek. Bu yüzden eğer var ise bu olumsuz konjonktürde sizi memnun eden, birlikte çalışmaktan memnun olduğunuz/hizmetini başarılı bulduğunuz firmaları söyleyebilir misiniz? (Size hizmet veren irili / ufaklı tüm firmaları düşünebilirsiniz.)

11. Firmaları bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler. Peki bu firmalar neleri iyi yapıyorlar? Memnun olduğunuzu düşündüğünüz noktalar neler?

12. Yine bu süreçte hizmet kalitesinin düştüğünü düşündüğünüz ya da hali hazırda memnun olmadığınız firmalar var mı?

13. Bu firmaların başarısız olduğu noktalar neler size göre?