Metro TÜRKİYE'DE kariyer

İşin mutfağında çeşitlilik var!

METRO Türkiye olarak uluslararası yapımızla birlikte çalışma arkadaşlarımıza dinamik ve sürekli gelişim imkanı sunan bir çalışma ortamı sunuyoruz. Yenilikçi, yaratıcı ve değişimlere hızla uyum sağlayabilen çalışma arkadaşlarımızla birlikte büyüyoruz. Geliştirdiğimiz konseptler ve sistemlerle sektöre yön vererek işimizin geleceğinde gerçek bir etki yaratıyoruz.

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin çeşitliliği kadar gastronomi sektörüne değer katan çalışma arkadaşlarımızın çok yönlülüğüyle de/farklı bakış açılarıyla da övünüyoruz.

Yönetim Kurulu Üyelerinin

%60'ı Kadın

Kadın Çalışma Arkadaşımız

1.300+

Mağazalarımızdaki Çalışma Arkadaşımız

3.000+

Toplam Çalışan Sayımız

4000+

group
Global'de

34 ülke, 678 mağaza, 150 farklı kimlikten 105.000’in üzerinde çalışan ile 16 milyon kişiye hizmet sunuyoruz.

group
METRO Türkiye olarak;

20 ilde 36 mağazamız ve 4.000’in üzerinde çalışma arkadaşımız ile 32 yılda 2 milyon misafiri ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

METRO Türkiye'yi Keşfet

Metro Türkiye’de Birlikte İyiyiz

Ekip arkadaşlarımızın işin mutfağında çalışırken iyi hissetmelerini önemsiyoruz. Kendilerine iyi gelene, sevdikleriyle birlikte vakit ayırabilmeleri için Birlikte İyiyiz Programımız kapsamında keyifli uygulamalar sunuyoruz.

Birlikte İyiyiz diyerek ekip arkadaşlarımızın aileleri ile de kullanabilecekleri, iş-özel hayat dengelerini kolaylıkla yaratabilecekleri, yeni hobiler edinebilecekleri, keyif aldıkları aktivitelere yer açabilecekleri, sağlıklı yaşamdan hukuki danışmanlığa kadar birçok konuda alanında uzman kişilerden diledikleri zaman destek alabilecekleri programlar sunuyor ve daha fazlası için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

metro türkiye'de kariyer imkanları için takipte kal!