Metro gastro 114. sayı

Metro Gastro'nun 113. sayısı yayında! Bu sayıda, mutfak kültüründen seyahat lezzetlerine kadar geniş bir yelpazede, detaylı makalelerle ve fotoğraflarla beslenen gastronomik bir serüven sizi bekliyor!

metro gastro'nun hikayesi

Ülkemizi adım adım dolaşıp bir araya geldiğimiz akademisyenlerin, şeflerin ve yöre halkının görüş ve tecrübelerine yer vererek hazırladığımız Türkiye’nin ilk yemek kültürü dergisi Metro Gastro’yu okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

100’ü aşkın sayıya imza attığımız Metro Gastro’nun bugüne kadarki tüm içeriklerinde yemek kültürünün yerel, evrensel, çok katmanlı ve çok boyutlu yanlarını ele aldık, almaya da devam ediyoruz. Yaptığımız yerinde incelemelerle mutfak kültürünün farklı öğelerini envantere alan ilk ve tek yayın olma özelliğimizi ilk günden bu yana koruyoruz.

Gastronomi alanında yazılan eserleri değerlendiren dünyanın en saygın ödüllerinden olan Gourmand Cookbook Awards’tan 2008 yılında ikincilik ödülü kazanan dergimizi dijital ortamda ve tamamen ücretsiz olarak okuyucularımızla buluşturmaya devam ediyoruz.

METRO GASTRO Dergiler