SİPARİŞ ALMANIN VE VERMENİN En pratik YOLU: DİJİTAL MENÜ

DİJİTALLEŞEN DÜNYADA DİJİTAL ÇÖZÜMLERLE SİPARİŞ ALMAK VE VERMEK ARTIK ÇOK KOLAY!
Mutfağa dönüş sürecinde hayatımıza giren ve sosyal mesafeyi korumak için alınan en etkili tedbirlerden olan dijital araçların işletmelerdeki kullanımı her geçen gün artmaya devam ediyor.
QR Menü ile müşterilerinize dijital bir sipariş deneyimi yaşatarak fark yaratabilirsiniz!

Peki, sizin işletmeniz dijital dönüşüme hazır mı?
Dijital Menü, yeni normalde ister restoranınızda ister eve teslimatınızda son teknolojiyi kullanarak  misafirlerinizden hızlı ve pratik sipariş almanızı sağlayan bir dijital çözümdür.

DİJİTAL MENÜNÜN AVANTAJLARI NELERDİR?

1.  Sadece liste halinde ya da görsel ekleyerek kısa sürede menünüzü oluşturabilirsiniz.

2.  Tüm menünüzü güncel olarak cep telefonunuzdan anında görüntüleyebilirsiniz. 

3. Ürün ekleme ve çıkarma işlemlerini kolayca yapabilirsiniz. 

4.  Dilediğiniz ürünü tek tuşla siparişe kapatabilir ve istediğiniz  zaman yeniden aktive edebilirsiniz.

5.  Siparişlerinizi, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan çok kolay biçimde takip edebilirsiniz. 

6.  Online, kredi kartı ya da nakit şekilde ödeme alabilirsiniz.

7.  Dijital menü linkinizi web sitenizde ya da Whatsapp, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

Dijital Menü Nasıl Kullanılır?

Klasik servis

Klasik Servis

Dijital menünüzün yer aldığı QR kodunu altlıklara veya etiketlere bastırarak masalarınıza yerleştirebilirsiniz. Böylece restoranınıza gelen misafirleriniz masaya ait QR kodu telefonlarındaki kamera üzerinden okutarak tüm menüyü görüntüleyebilir ve cep telefonundan sipariş verebilirler.
Üstelik bu işlem için hiçbir yardıma ve uygulamaya ihtiyaçları olmaz. Sadece QR kodu okutmaları yeterlidir. Menünüz anında tarayıcı üzerinde açılır.
Dijital Menü daha hızlı ve kolay menü görüntüleme, sipariş alıp verme imkanı sağladığı için işletmenizin masa devrini hızlandırır. Misafirleriniz sırada ya da masada beklerken menüye bakıp karar verebilir ve daha sağlıklı bir sipariş deneyimi yaşarlar.

Eve Teslim / Gel - Al

Dilerseniz Dijital Menü’yü eve teslim ya da gel-al sipariş seçenekleri için de kullanabilirsiniz. Bunun için Dijital Menü linkinizi dilediğiniz zaman misafirlerinizle sosyal medya hesaplarınız ya da Whatsapp üzerinden paylaşabilirsiniz. Ayrıca, menünüzün QR kodunu magnet üzerine bastırıp müşterilerinizin evlerine ulaştırabilirsiniz. Böylece misafirleriniz siparişlerini direkt link veya QR üzerinden verebilir. Tüm siparişler anında Dijital Menü kontrol paneline düşer ve size e-posta yoluyla iletilir. Ek olarak misafirleriniz, menünüze gömülü olan arama butonuyla size telefonla ulaşabilir.
Dijital Menü

DİJİTAL MENÜ İLE ÖDEMELERİNİZİ TEMASSIZ GERÇEKLEŞTİRİN.

Dijital Menü sayesinde tüm siparişlerinizde anında ödeme alabilirsiniz. Üstelik nakit ve kredi kartı gibi mevcut ödeme seçeneklerine online ödeme seçeneğini de ekleyerek misafirlerinizin temassız ödeme yapmalarını ve alışverişlerini güvenle gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz.
Hemen Başvur

en yakın mağazayı bul!

Sosyal mesafeyi koruyarak sipariş almanızı kolaylaştıran Dijital Menü hizmetiyle ilgili detaylı bilgi için satış yöneticinizle ya da mağazalarımızdaki satış ekipleriyle görüşebilirsiniz.
En Yakın Mağaza