Hizmetlerimiz

Metro Türkiye olarak 34 ülkede faaliyet gösteren bir iş ağına sahip olmanın sağladığı bilgi birikimi ve deneyim avantajı ilemüşterilerimiz için çözümler sunmaya, işletmeleri yenilikçi kılmaya odaklanıyoruz.

Mobil uygulamamız

Mobil Uygulamamız

Metro Türkiye Mobil, alışverişinizin planlama aşamasından ödeme noktasına gelene kadar size pek çok avantaj sunuyor. Dijital kart oluşturmaktan kampanya ve ürün takibine, fatura görüntülemeden Metro Fast özelliğine kadar hızlı ve dijital bir alışveriş deneyimi için geliştirilen Metro Türkiye Mobil ile tanışmaya hazır mısınız?

Hemen İncele

Metro Fast

Metro Türkiye Mobil uygulamamızın Metro Fast özelliği sayesinde mağazalarımızda alışverişinizi temassız olarak yapabilirsiniz. Alışveriş tutarınızı anlık olarak görüntüleyebilir ve kasaya geldiğinizde ürünleri sepetinizden çıkarmadan ödemenizi tamamen online bir biçimde hızlıca tamamlayabilir, bu sayede dijital bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hemen İncele

horeca dijital çözümler

Menü mühendisliğinden Satış Otomasyon Çözümleri’ne (POS), dijital menü ve online siparişten reçete maliyeti optimizasyonuna kadar büyük küçük her işletmenin ihtiyacı olan çözümlerimizle yanınızdayız. Sizin ve işletmeniz için geliştirdiğimiz servisleri keşfedin, işletmenizde dijital dönüşümü başlatın.
Hemen İncele