metro'da mağaza deneyimi

Mağaza Deneyim Avantajları

Ürün Çeşitliliği

Mağazalarımızda, dondurulmuş ürünlerden taze gıdalara, coğrafi işaretli ürünlerden gıda dışı ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunarak tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebiliyoruz.

Anlık İhtiyacınıza Yönelik Çözümler

Mağaza alışveriş deneyiminizde, anlık ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunuyoruz. Gıda ve gıda dışı tüm ürünlerde ihtiyacınız olanı bulabilmeniz için çalışıyoruz.

Taze Ürünler

Mağazalarımızdaki taze ürün reyonlarımızda, uzman ekipler tarafından soğuk zincir ve tüm HACCP kurallarına uygun koşullarda saklanan ürünlerle ilgili bilgi ve deneyimden yararlanarak, sizlere her zaman taze ürünler sunmaya öncelik veriyoruz. Bu sayede daha geniş bir ürün yelpazesiyle tanışabilir, departman müdürlerimizin uzmanlığından faydalanabilir ve ürün seçimi konusunda öneriler alabilirsiniz.

Metro Markalı Ürün Tadımı

Seçili mağazalarımızda, “Şefin Mutfağı” tadım etkinliklerimizle, Metro markalı ürünlerimizi ve lezzetlerimizi özel tariflerle tanıtıyoruz. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştirilen bu etkinliklerle sizlere Metro Markalı ürünlerimizi daha yakından keşfetme fırsatı sunuyoruz.

Çok Al Az Öde

Metro Usulü fiyatlandırma modelimiz Çok Al Az Öde ile 3500 üründe çok iyi fiyatlı ve çoklu alınan ürünlerde birim fiyatından tasarruf sağlıyoruz.

Metro Fast

Metro Fast uygulamamız sayesinde, mağaza içinde temassız alışveriş yapma, anlık olarak sepet tutarınızı görüntüleme ve ürünleri kasadan çıkarmadan çevrimiçi ödeme seçeneği sunarak alışveriş deneyiminizi dijitalleştiriyor.
Metro Türkiye mobil uygulamasında Metro Fast’in yanında kullanabileceğiniz tüm fonksiyonları keşfetmek için hemen indirin!