GENÇ YETENEKLER İÇİN KARİYER

METRO Türkiye'de Kariyer

Metro Experıence Yarışma Programı

Perakende ve gastronomi sektörlerini, alanında uzman METRO Türkiye profesyonelleriyle yakından tanıyın!
2 günlük ödüllü yarışma programımız Metro Experience’ın vaka çalışmalarıyla kendinizi geliştirecek, edineceğiniz yeni arkadaşlıklarla işin mutfağında eğlencenin tadına varacaksınız.

Başvuru Koşulları
• Üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencisi ya da yüksek lisans öğrencisi olmak.
• İyi derecede İngilizce bilmek.
Daha Fazlası İçin

CAREER MIX Uzun Dönem Staj Programı

İstanbul’da bulunan genel merkezimizde veya Türkiye genelindeki mağazalarımızda, farklı ülkelerden insanların olduğu çalışma ortamımızda sorumluluk alarak kendini geliştirmek ve sınırsız öğrenme fırsatı yakalamak isteyen tüm öğrencileri CAREER MIX Uzun Dönem Staj Programımıza bekliyoruz. Bu programda farklı departmanlarla koordineli çalışarak çeşitli iş süreçlerini deneyimleme şansı bulacaksınız. Ayrıca perakende pazarında çok yönlü bakış açısı kazanma, müşteri ve rakip trendlerini takip etme, büyük verileri analiz ederek sektörün önde gelen projelerinde görev alma fırsatı yakalayacaksınız.

Başvuru Koşulları
• Üniversitelerin 3. veya 4. sınıf öğrencisi ya da yüksek lisans öğrencisi olmak.
• İyi derecede İngilizce bilmek.
• Hafta içi en az 3 gün staja katılabilmek.

Yeni Mezunlar İçin Category Young Talent Programı

İstanbul’da bulunan genel merkezimizde kategori yönetimi ekibimiz yerel kategori stratejilerini hazırlarken onlarla çalışma fırsatı yakalayacaksınız. Yeni mezunların katılabileceği bir yıllık gelişim programında hem müşteri anketleri ve finansal analizi öğrenecek, uygulama için ticari pazarlama, kontrol, operasyon, tedarik zinciri ekipleriyle koordineli çalışacak hem de programa özel hazırlanmış gelişiminizi destekleyen eğitim programının bir parçası olma şansı yakalayacaksınız.

Başvuru Koşulları
• Tercihen üniversitelerin işletme mühendisliği, ekonomi, işletme yönetimi, istatistik veya benzeri alanlarından yeni mezun olmak.
• Yazılı ve sözlü akıcı İngilizce.

YENİ MEZUNLAR İÇİN STORE LEADERS PROGRAMı

Gıda perakendeciliğinin özünü mağazada öğrenmeye ve bir gastronomi şirketinde yönetici adayı olmak için ilk adımı atmaya hazırsanız, Store Leaders Programımız sizi bekliyor. Bu programda 2 yıl boyunca mağazanın dinamiklerini öğrenecek ve sektöre yönelik çalışmalarda aktif görev alacaksınız. Türkiye genelindeki mağazalarımızda çalışma olanağı sunan bu programımızda mentorunuz sizi tüm yolculuğunuz boyunca destekleyecek.

Başvuru Koşulları
• Üniversite mezunu olmak.
• En fazla 3 yıl iş tecrübesine sahip olmak.
• İyi derecede İngilizce bilmek.

Metro Potentıals Uluslararası Yönetici Yetiştirme Programı

Uluslararası toptan ticarette yöneticilik kariyerlerine hızlandırılmış başlangıç arayanları bu programa bekliyoruz! 3 farklı Metro ülkesinde 2 yıl sürecek uluslararası kariyer deneyimi, sayısız eğitim fırsatı, iş başı eğitimler, teknik bilgi ve beceriler, liderlik davranışı gibi konularda detaylı bir eğitim programının yanı sıra 2 yıl boyunca yönetim kurulu üyelerinden mentorluk desteği sunan bu global yolculukta sen de yer almak ister misin?

Yönetici adaylarımızın kendi ekiplerini yönetmeye hazırlanması için bilgi ve yeteneklerini 2 yıl boyunca geliştirerek Metro’nun üst düzey yöneticilik pozisyonlarına hazırlanmaları ve uluslararası yetenek havuzu yaratmak amacıyla hazırladığımız Metro Potentials hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın!

Başvuru Koşulları
• Çift ana dal veya yüksek lisans derecesine sahip olmak.
• En fazla 3 yıl iş deneyimi.
• Uluslararası mobilite.
• Akıcı İngilizce

metro TÜRKİYE'DE kariyer imkanları için takipte kal!