Mağaza İçi Deneyim Projeleri

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını sürekli dinliyor, mağaza deneyimi aksiyonlarımızı bu hassasiyetlere göre şekillendiriyor, müşterilerimizin alışveriş deneyimini iyileştirmek üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Özellikle pandemi ile birlikte artan temassız, hızlı ve kolay alışverişe yönelik ihtiyacı karşılamak üzere mağazalarımızın giriş kapısından çıkışına kadar (uçtan uca) çeşitli araçlar ve teknolojilerle dijital bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Sizler de Sıra Asistanı, QR Kod ile Temassız Ödeme ve Mağaza İçi Kiosklarımızı inceleyerek fiziksel ortamda müşterilerimize yaşattığımız dijital deneyimden haberdar olabilirsiniz.

Sıra Asistanı

İçinde bulunduğumuz bu dönemde sağlığınızı ve güvenliğinizi korumak için, Sıra Asistanı ile alışveriş süresini kısalttık!

Mağazalarımızda bulunan Sıra Asistanlarımız, Metro Kart sahibi müşterilerimizin, sepetlerindeki ürünleri önden okutarak kasada bekleme süresini kısaltıyor. Sizlere de güvenli ve hızlı bir alışverişin keyfini sürmek kalıyor!

QR Kod ile Temassız Ödeme

Sağlığınızı korumak ve güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak için QR kod ile temassız ödeme yöntemini mağazalarımıza getirdik!

Kasada bekleme süresini kısaltan bu ödeme yönteminden faydalanabilmeniz için mağazalarımıza bekleriz.

Bireysel Müşteri Hizmet Noktası

Bireysel Müşteri Hizmet noktası ile Metro Kart sahibi olmak artık çok daha hızlı.

Bireysel Müşteri Hizmet Noktası, henüz Metro Kart’a sahip olmayan misafirlerimizin kiosk üzerinden kendi kayıtlarını tamamlamalarına imkan sağlıyor. Zamandan tasarruf ettiren çözümümüzü mağaza girişlerimizde bulabilirsiniz.