DOĞRU PROFESYONELİ DE DOĞRU İŞİ de ARARKEN CATCH JOBS İLE YANINIZDAYIZ.

Birbirinden ayrışması zor olan özgeçmişler, son dönemde yapılan iş görüşmelerini ve işe alım süreçlerini daha uzun daha zorlu bir hale getiriyor. Aynı pozisyon için yapılan onlarca başvuru arasından fark edilmek ve öne çıkmak adaylar için artık eskisinden çok daha kritik bir hal alıyor. 

Catch Jobs sayesinde yeni bir iş deneyimi arayan HORECA profesyoneli olarak eğitiminizi, tecrübelerinizi ve yeteneklerinizi bir video ile anlattığınız özgeçmişinizi hazırlayabilirsiniz. Bu sayede potansiyel işvereninize kendinizi daha doğru ve kolay ifade eder, aynı zamanda klasik özgeçmişler sunan adaylar arasından da rahatlıkla fark edilirsiniz.

İşletmesi için en doğru profesyoneli ararken titiz davranan işverenler için de tüm özgeçmişlerin birbirine benzediği başvuruları incelemek zamanın, performansın ve bütçenin doğru kullanılmamasına sebep olabiliyor. Video özgeçmiş hazırlama imkanı sağlayan Catch Jobs, işe alım süreçlerini işverenler açısından da verimli hale getiriyor.  30 yıldan uzun bir süredir sizlerle birlikte işin mutfağında olmanın verdiği tecrübeyle, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi çok daha iyi anlıyoruz. Bu sayede Türk mutfağına gönül verenler için daima yeni çözümler üretiyoruz. Catch Jobs ile yaptığımız işbirliği sayesinde doğru işi doğru profesyonelle buluşturmak için önemli bir adım atıyoruz.