Metro Kart

Başvur

Metro'nun Özel Markaları

herobanner-ozel-markalar

Sürdürülebilir Kalitenin Peşinde

GASTRONOMETRO

Metro markalı ürünlerimizi Gastronometro şeflerimize birlikte geliştiriyor, onların onayını alan ürünleri raflarımıza getiriyoruz.

Türkiye'nin ilk gastronomi platformu olma özelliğiyle dikkat çeken özelliğiyle dikkat çeken Gastronometro, Türkiye'de gastronominin gelişimine katkı sağlamayı ve gastronomi dünyasına yepyeni bir ritim kazandırmayı amaçlayan bir Metro kuruluşudur.  

TEDARİKÇİ TAKİBİ

Tedarikçilerimize periyodik olarak denetimler düzenliyor, GFSI onaylı kalite belgeleri almaları için onları teşvik ediyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Tarladan çatala yaklaşımı ile kendi markalı ürünlerimizde sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla ürünün yaşam döngüsünü uçtan uca ele alıyoruz. Tedarikçilerimizde adil çalışma koşullarını sosyal uygunluk denetimleri ile garanti altına alırken, biyoçeşitliliği ve doğal kaynakları koruyan, hayvan ferahını destekleyen sürdürülebilirlik sertifikalarını ön koşul olarak belirliyoruz. Kendi markalı ürün ambalajlarımızda plastik kullanımını en aza indiriyor, kağıt ambalajlarımızı ise FSC sertfikalı olmasını sağlıyoruz.

 

ANALİZ

Metro markalı ürünlerimizi yasal gereklilere, taklit ve tağşiş riskini ve belirlediğimiz kalite kriterlerine göre fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizlere tabi tutuyor, yalnızca bu analizlerden geçer ürünlere raflarımıza yer veriyoruz. Rafa geldikten sonra düzenli uyguladığımız analizlerle de kalite ve güvenliğini sağlamaya devam ediyoruz. 


Metro Chef
Metro Professional
Metro Chef

 

En iyi malzemeler.
Tutkunuz için.

Rioba

 

Rioba
Cafe, restoran,
bar ve otellerin çözüm ortağı

Aro

 

ARO
Daima hesaplı

4


Metro Professional

Güven.
Misafirperverliğiniz için.

Fine Life

 

Fine Life
Keyifli Anlarınız İçin

4


Metro Premium

Enfes Bir Gastronomi Deneyimi
& Eşsiz Kalite.

Sigma

 

Sigma
Ofisiniz için
her şey