METRO USULÜ ALIŞVERİŞ:

Metro’dan yapacağınız alışverişlerinizde her zaman iyi fiyatlar ve toptan alım avantajlarından faydalanmanız için Metro Usulü Alışveriş başladı.

Çok Al Az Öde etiketi bulunan 3000’den fazla ürünümüzü, tek seferde etikette belirtilen adet aralıklarında satın alarak toplu alım avantajlarından yararlanabilir ve işletmenizin maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz.

Üstelik aynı markanın, aynı gramajlı ve aynı fiyatlı olup farklı çeşitleri bulunan seçili ürünleri için çeşit çeşit alıp tasarruf etmeye devam edebilirsiniz. Örneğin; Knorr hazır çorba çeşitlerinden 4 adet mercimek çorbası, 4 adet tarhana çorbası ve 4 adet kremalı tavuk çorbası satın alarak 12 alım için belirlenen avantajlı fiyatından faydalanarak maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Diğer yüzlerce ürünümüzü ise “Her Gün Çok İyi Fiyat” anlayışımız doğrultusunda, 365 gün avantajlı fiyatlarla raflarımızda bulabilirsiniz.

Dönem dönem değil, belirli süre değil; yılın 365 günü iyi fiyatlar ve toptan alım avantajları mağazalarımızda sizi bekliyor. Çünkü bu bir kampanya değil, Metro Usulü Alışveriş.

HER GÜN İYİ FİYAT VE TOPTAN ALIM AVANTAJLARI İÇİN