Metro Kart

Başvur

KAMPANYA KOŞULLARI

Axess ile Tek Seferde Yapacağınız İlk 300 TL ve üzeri Alışverişinize 30 TL Chip-Para !

 • 27 Haziran – 24 Temmuz 2019 tarihleri arasında Metro Marketler’de tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 TL chip-para sunulmaktadır .
 • Kampanya sadece SMS katılım sağlanarak gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından "METRO " yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess Mobil ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir. Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 31 Temmuz 2019 tarihine kadar Metro Market’lerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Ağustos 2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile Ticari kartlar ve bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 30 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.

 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel ve ticari kredi kartları için on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, kuyumla ilgili harcamalarda (Basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünleri) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, fiyatı üç bin Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde ve yurt içine ilişkin havayolları ve konaklama ile ilgili harcamalarda dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum (Basılı ve külçe altın), telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

 • Kampanyaya alkol ve tütün ürünleri ile kontör satışları dahil değildir.

 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Fibabanka Kredisi ile Tüm Cep Telefonu ve Televizyonlarda 6 veya 12 Taksit İmkanı!

  • Kampanya Kağıthane, Güneşli, Kozyatağı ve Alanya mağazalarımızdan yapılan alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya, Metro Grosmarket Alısveris Hiz. Tic. Ltd. Sti. Mağazalarında yapılacak cep telefonu ve televizyon alışverişlerinde geçerlidir.
  • Kampanya detayı 6 veya 12 taksit olacak şekilde planlanmıştır. 6 taksitli alımlarda kredi tutarının %13 ‘ü oranında hasar sigortası, 12 taksit alımlarda yıllık %2,29 oranında faiz uygulaması yapılacaktır. 3.500 TL üzeri cep telefon alımlarında 6 taksit uygulanacaktır.
  • Başvurmak için METRO boşluk T.C. kimlik numarasının 3422’ye gönderilmesi gerekir.
  • Fibabanka, kredileri serbestçe değerlendirme ve koşulları değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya Kredili Mevduat Hesabı açılması ve sigorta yaptırılması durumunda geçerlidir.
  • Kampanya koşulları müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir. Tüketici Kredisi gerçek kişiler tarafından kullanılabilinir ve kampanya gerçek kişiler için geçerlidir.
  • Banka, faiz oranlarında değişiklik yapma, onaylanan kredinin kullanımı için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.
  • Krediye ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce faiz oranı, tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında bilgiler Fibabanka’dan alınabilir.
  • Tüm ürün ve hizmetlerle ilgili sorularınız için 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.