Metro Kart

Başvur

KAMPANYA KOŞULLARI


BİLGİLERİNİZİ GÜNCELLEYİN, KAZANIN!

Şimdi siz de iletişim bilgilerinizi cekilis.metro-tr.com adresini ziyaret ederek güncelleyin/paylaşın, birbirinden özel hediyelerden birini kazanma şansı yakalayın!

Kampanya 1 Nisan 2018 – 1 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

İletişime geçebilmemiz için Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında onay vermeniz gerekmektedir.

Tüm Metro Kart müşterileri için geçerlidir.

Cep telefonu numarasını güncelleyenlere 1 çekiliş hakkı veya e-mail adresini güncelleyenlere bir çekiliş hakkı her ikisini güncelleyenlere 2 çekiliş hakkı verilecektir.

Kampanyaya katılım 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kampanya kapsamında duyurular, promosyonlar, Metropost bilgisi ve  araştırma amaçlı iletişime geçilebilir.

Kampanya Metro Kart sahibi kurumsal ve bireysel müşterilere yöneliktir.
Bu çekilişe Metro Gross Market Bakırköy Alışveriş Hizmetleri  Tic.Ltd.Şti, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kampanyaya katıl

 

VİSA TİCARİ KARTLARLA YAPACAĞINIZ HAZIR ERZAK PAKETİ ALIŞVERİŞİNİZİN %5’İ KADAR METRO ÇEKİ HEDİYE!

Kampanyadan yararlanmak için alışverişinizi yaptığınız gün içerisinde “ERZAK” boşluk “8 haneli Metro Müşteri Numaranız” boşluk “Visa Kart Numaranızın son 4 hanesi” yazınız 5650’ye SMS gönderiniz.

Bu kampanya, 23 Nisan -15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir ve “Metro Grosmarket Bakırköy Alışveriş Hizmetleri Tic. Ltd. Şti.” (“Metro”) ve LLC (“Visa”) tarafından düzenlenmektedir.

Türkiye’de ihraç edilmiş Visa logolu Ticari Kartlar (Kredi Kartı ve Banka Kartı) (ön ödemeli kartlar dahil değildir) bu Kampanyada geçerlidir.

Kampanya kapsamında geçerli olan Visa ticari kartlar ile Türkiye’deki tüm Metro mağazalarından tek seferde yapılacak olan 700TL ve üzeri “Hazır Erzak Paketi” alışverişinde %5 Metro hediye çeki hediye verilecektir.

“Hazır Erzak Paketi” içeriği Metro tarafından belirlenen ve kutulanıp mağazalarda satışa sunulan Ramazan erzak kolilerini kapsamaktadır. İçeriği müşteri özelinde oluşturulan erzak kolileri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya koşullarını yerine getirenler kampanya bitiminden en geç 15 gün içinde Metro müşteri numarasına kayıtlı olan e-mail adreslerine ve/veya telefon numaralarına SMS mesajıyla kazanımları hakkında bilgilendirilecektir. Bu müşteriler Metro mağazalarında “Kasa şefliği” ne hediye çekini kazandığı alışverişi yaptığı kart, fatura ve işlem slibi ile başvurarak hediye çeklerini kampanya bitiminden 15 iş günü sonrasında teslim alabilecektir.

31 Ağustos tarihinden sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Kazanılan çekler 31.Ağustos 2018’e kadar Metro mağazalarında yapılacak olan herhangi alışverişte kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılmayan çekler geçersiz sayılacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında müşteri başına minimum 35 TL, maksimum 7.500 TL çek kazanılabilir.

Kampanya başka promosyon, kampanya veya indirimlerle birleştirilemez.

Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir.

Bu indirim sadece Metro mağazalarında geçerlidir.

Kampanya, ödemenin Visa logolu Ticari Kart ile yapılması durumunda geçerlidir.

Yapılan alışverişin kampanya dahil olması için mutlaka mağazada kampanyanın tanımlı olduğu pos cihazından işlem yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında hediye çeki üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun devredilemez, kampanya ayrıcalığı paraya çevrilemez, kısmi kullanım yapılamaz.

Hediye çekinin, kazanan kişinin bilgisi dışında üçüncü kişiler tarafından kullanılması halinde kampanya düzenleyicisi sorumluluk kabul etmez. 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamaz; katılsalar dahi indirimden yararlanamazlar.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Metro ve Visa, kampanya koşullarında değişiklik yapma veya istedikleri zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Böyle bir durumda yeni koşullar Metro ve Visa’nın karşılıklı anlaşmaları üzerine belirlenecek ve yeni koşullar www.metro-tr.com ve visa.com.tr ‘de duyurulacaktır.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.

Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar Metro ve Visa mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir.

Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/ veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.

Detaylı bilgi için 444 50 40 numaralı telefondan çağrı merkezini arayabilirsiniz.

 

CARDFİNANS VE HSBC ADVANTAGE KREDİ KARTINIZLA TEK SEFERDE YAPACAĞINIZ 500 TL VE ÜZERİ İLK ALIŞVERİŞİNİZE 50 TL PARAPUAN/NAKiTPUAN HEDiYE

Metro Toptancı Market’ten 10 Mayıs - 06 Haziran 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından CardFinans bireysel kredi kartınız, Artı Paket’e dahil CardFinans Fix veya HSBC Advantage kredi kartınız ile tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri alısverislerde geçerlidir.

ParaPuan/NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müsterilerin kampanya süresince “METRO” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından CardFinans bireysel kredi kartları için 2273'e, HSBC Advantage için 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım saglanacaktır.

QNB Finansbank Cep Subesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müsterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.

Kazanılan ParaPuan/NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptıgınız kredi kartına 08 Haziran 2018’de yüklenecek, Temmuz sonuna kadar geçerli olacaktır.

Kullanılmayan ParaPuan/NakitPuan’lar 01 Agustos 2018’de geri alınacaktır.

Ek kartlar ile yapılan islemler asıl kart sahibince yapılmıs sayılacak ve kazanılan ParaPuan/NakitPuan asıl karta yüklenecektir.

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan/NakitPuan’lar geri alınacak; ParaPuan/NakitPuan’lar harcanmıs ise ilgili tutar, ParaPuan/NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.

Kampanya müsteri bazında olup, bir müsteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL degerinde ParaPuan/NakitPuan kazanabilir.

Tütün ve içki alısverisleri, TL/dakika yükleme islemleri kampanyaya dahil değildir

Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix’ler ile yapılan alısverisler, sanal kartlar, ParaPuan/NakitPuan kullanılarak yapılan alısverisler kampanyaya dahil degildir. 

Katılım için gönderilen kısa mesaj, tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay CardFinans Fix'ten tahsil edilir. Artı Paket'e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli kosullar ayrıca iletilecektir. HSBC Concept kredi kartı katılım bedeli 5 TL’dir.

Metro Toptancı Marketleri’nin tüm müsterilerine sundugu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Toptancı Marketleri’nden alınabilir. QNB Finansbank ve HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumlulugu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yasanabilecek her türlü sorun, itiraz ve sikayetler 444 50 40 numaralı sikayet hattına iletilebilir.

 

Mağazalarımızdan 150 TL ve üzeri alışverişinize D’S Damat mağazalarında kullanılabileceğiniz 5O TL indirim çeki hediye!

24 Mayıs – 17 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli alkol, tütün alımları hariç Metro’dan Metro Kart ile tek seferde yapılan KDV dahil 150 TL ve üzeri alışverişe D’S damat Mağazaları’nda kullanılabilecek 50 TL indirim çeki kazanılır.

Günlük Kart alışverişleri dahil değildir.

Çek ile D’S Damat mağazalarında 24 Mayıs - 30 Haziran 2018 tarihleri arasında yeni sezon ürünlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişte 50 TL indirim uygulanır. Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanabilir ve 1 adet çek kazanabilir, D’S Damat mağazalarında 1 adet çek kullanabilir.

Bu kampanya online alışverişler ve outlet ürünlerde geçerli değildir ve D’S Damat Kart indirimi, diğer kampanya, indirim ve çeklerle birleştirilemez.

Or-Pa Pazarlama Tekstil San A.Ş. ve Metro Grosmarket Alışveriş Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çek kazanım ve kullanım koşulları ile çek tutarı ve tarihini değiştirme hakkına sahiptir. Detaylı bilgi D’S damat Mağazaları ve 444 63 23’te.