Metro Kart

Başvur

Metro Fast

Kolaylık ve Hızıyla Alışverişin Böylesi Metro'da!


Metro Türkiye olarak 34 ülkede faaliyet gösteren bir iş ağına sahip olmanın sağladığı bilgi birikimi ve deneyim avantajı ile, HoReCa sektörüne dijital çözümler sunmaya, işletmeleri yenilikçi kılmaya odaklanıyoruz. Yeni teknolojileri küresel bazda takip ediyor; mağaza operasyonlarımızdan sunduğumuz ürün ve hizmetlere kadar pek çok noktada, dijital platformlar ve çözümler sunma konusunda müşterilerimize uygun projeler geliştiriyor ve bunları uyguluyoruz.

Dijital ekosistemimizi oluşturmak üzere yaptığımız çalışmalar kapsamında müşterilerimize yepyeni bir deneyim yaşatacak Metro Fast projemizin pilot uygulamasını 2019 yılında hayata geçirdik ve geleceğin alışverişini test etmeye başladık.

Kozyatağı, Güneşli, Kağıthane, Etlik, Nilüfer ve Gaziemir mağazalarımızda aktif olan Metro Fast uygulaması ile müşterilerimize hızlı, kolay ve yeni bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Bu yeni sistem ile müşterilerimiz, Metro Fast mobil uygulamasını telefonlarına indiriyor ve alışveriş sırasında satın alacakları ürünlerin barkodlarını bu uygulama ile okutarak alışveriş arabalarına ekliyor. Müşterilerimiz tüm ürünleri aldıktan sonra alışveriş arabalarını elektronik kontrol noktası adı verilen bölüme yerleştirerek, ürünlerin doğrulamasını sağlıyor ve ürünleri kasadan geçirmeden ödeme noktasına ulaşabiliyor. Ödeme işlemini de yapan müşterilerimiz, alışverişlerini temassız ve hızlı bir şekilde tamamlayabiliyor. Ayrıca, alışverişleri boyunca kendilerine özel fiyatları görebiliyor ve sepetlerindeki ürünlerin toplam tutarını takip edebiliyor.


Metro Fast Nasıl Çalışıyor?


Siz de Kozyatağı, Güneşli, Kağıthane, Etlik, Nilüfer ya da Gaziemir mağazalarımızdan birine gelin,
bu yeni alışveriş kolaylığını deneyimleyin.