METRO TÜRKİYE MOBİL İLE YENİ BİR ALIŞVERİŞ DENEYİMİ BAŞLIYOR!

Metro Türkiye Mobil, alışverişinizin planlama aşamasından ödeme noktasına gelene kadar size pek çok avantaj sunuyor. Dijital kart oluşturmaktan kampanya ve ürün takibine, fatura görüntülemeden Metro Fast özelliğine kadar hızlı ve dijital bir alışveriş deneyimi için geliştirilen Metro Türkiye Mobil ile tanışmaya hazır mısınız?

Alışverişinizi kolaylaştırmak için Metro Türkiye Mobil uygulamamızı hemen indirin!

Metro Kartın Dijital Kullanımı

Metro Türkiye Mobil uygulamasıyla fiziksel Metro kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan akıllı telefonunuz üzerinden kartınızın dijital versiyonuna anında ulaşabilirsiniz. Henüz üye değilseniz uygulama üzerinden kolayca üye olabilir, üyeliğiniz varsa birkaç basit adımla giriş yapabilirsiniz. Böylece kartınızı her an yanınızda bulundurmak zorunda kalmazsınız. Alışverişiniz sonlandığında kasalarda veya Metro Fast kullanırken dijital kartınızı kullanabilirsiniz. 

Harcama ve Fatura Takibi

Metro Türkiye Mobil ile harcama ve fatura takibini kolayca yapabilirsiniz. Faturalarınızı kayıtlı e-posta adresinize PDF dosyası şeklinde iletebilir ya da telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama üzerinden ay bazında harcama tutarınıza kolaylıkla erişebilirsiniz.

Ürünlere, Kampanyalara ve Kataloglara Erişim

Metro Türkiye Mobil ile mağazalarımızdaki tüm ürünlere, ürünlerin detaylarına, özelliklerine ve fiyatlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızda alışveriş yaparken balık, kırmızı et ve sebze-meyve ürünlerinin QR kodunu okutarak bu ürünlerin reyonlarımıza gelene kadar geçirdiği tüm yolculuğu görüntüleyebilirsiniz. Güncel kampanya ve kataloglardan anında haberdar olabilirsiniz. 

Alışveriş Listesi Oluşturma

Mağazayı ziyaret etmeden önce alışveriş listenizi Metro Türkiye Mobil üzerinden hazırlayarak kağıt-kalem taşıma ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Alışverişinizi akıllı telefonunuzdan takip ederek eksiksiz şekilde tamamlayabilirsiniz.

Mağaza Planına Erişim

Bulunduğunuz mağazanın plan bilgisine mobil uygulama üzerinden erişerek reyonların yerleşimini görebilir, mağazalarımızda aradığınız ürünün yerini elinizle koymuş gibi bulabilirsiniz.

Metro Fast

Metro fast

Metro Türkiye Mobil uygulamamızın Metro Fast özelliği sayesinde mağazalarımızda alışverişinizi temassız olarak yapabilirsiniz. Alışveriş tutarınızı anlık olarak görüntüleyebilir ve kasaya geldiğinizde ürünleri sepetinizden çıkarmadan ödemenizi tamamen online bir biçimde hızlıca tamamlayabilir, bu sayede dijital bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 
Detaylı Bilgi İçin Tıklayın