metro fast

Metro Türkiye olarak 34 ülkede faaliyet gösteren bir iş ağının parçası olmanın sağladığı bilgi birikimi ve deneyimiyle sizlere hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunmaya, işletmenizin değişen rekabet ortamlarına uyum sağlayabilmesine önem veriyoruz. Dijitalleşme çalışmaları kapsamında hayata geçirdiğimiz uygulamalarla müşterilerimize daha güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için öncü teknolojiler geliştiriyoruz.

4 adımda metro fast

Metro Türkiye mobil uygulamamızın Metro Fast özelliği sayesinde mağazalarımızda alışverişinizi temassız yapabilirsiniz. Alışveriş tutarınızı anlık olarak görüntüleyebilir ve kasaya geldiğinizde ürünleri sepetinizden çıkarmadan ödemenizi tamamen online bir biçimde, hızlıca tamamlayabilir, bu sayede dijital bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

1. Adım: Metro Türkiye uygulamamızın Metro Fast özelliğini kullanmaya başlayın!

Metro Türkiye Mobil’i akıllı telefonunuza indirin ve mağazalarımızı ziyaret ettiğinizde uygulamayı açarak hemen kullanmaya başlayın.

2. Adım: Alışveriş arabanızı ve Metro kartınızı seçin!


Alışveriş arabanızın üzerinde bulunan QR kodu okutup uygulamaya kayıtlı Metro kartınızı seçin veya başka bir Metro kartı okutun.

3. Adım: Ürünlerinizin barkodunu okutun!

Mağazamızı gezerken aldığınız ürünlerin barkodlarını okutarak alışveriş arabanıza yerleştirin.

4. Adım: Ödemenizi tamamlayın!

Metro Fast kontrol istasyonunda alışveriş arabanızı doğrulatın ve ödeme şeklinizi seçin. İster Metro Fast kasasından fiziksel ödemeyle ister uygulamamız üzerinden online ödeme yaparak alışverişinizi tamamlayın.
Metro Türkiye mobil uygulamasında Metro Fast’in yanında kullanabileceğiniz tüm fonksiyonları keşfetmek için hemen indirin!

Metro Türkiye - Mobil Uygulamamız

Dijital kart oluşturmaktan kampanya ve ürün takibine, fatura görüntülemeden Metro Fast özelliğine kadar hızlı ve dijital bir alışveriş deneyimi için geliştirilen Metro Türkiye Mobil ile tanışmaya hazır mısınız?

Metro Fast özelliğinin yanında dijital kart oluşturmaktan kampanya takibine, fatura görüntülemeden ürün incelemeye hızlı ve dijital bir alışveriş deneyimi için geliştirilen Metro Türkiye mobil uygulamasının tüm fonksiyonları hakkında detaylı bilgi almak için hemen tıklayın!
Hemen Tıklayın

Sık Sorulan Sorular

Metro Fast nedir?
Metro Fast, alışverişlerinizi mağazalarımızda temassız yapma, size özel fiyatları takip etme, sepet tutarınızı anlık görüntüleme, kasada ürünlerinizi sepetinizden çıkarmadan online ödemeyle alışverişinizi tamamlama imkanı sağlayan dijital bir özelliktir.

Hangi mağazalarda Metro Fast kullanabilirim?
Metro Fast İstanbul’da Güneşli, Büyükçekmece, Merter, Kağıthane, Bayrampaşa, Kozyatağı, Ümraniye, Pendik, Ankara’da Etlik, Mamak, Batıkent, İzmir’de Gaziemir, Çiğli, Muğla’da Bodrum, Bursa’da Osmangazi, Nilüfer, Antalya, Alanya, Adana, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Denizli, Konya, Eskişehir mağazalarımızda hizmetinizdedir.

Metro Fast’i nasıl kullanabilirim?


Uygulamamızı Apple Store veya Google PlayStore üzerinden akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Kayıtlı Metro kartınızla giriş yaparak veya üyelik oluşturarak Metro Fast servisini mağazalarımızda kullanabilirsiniz.

Metro Fast ile hangi ürünleri satın alabilirim?

Meyve-sebze, elektronik ürün ve et-balık-tavuk dahil olmak üzere kasalarımızdan alabildiğiniz her ürünü Metro Fast ile de alabilirsiniz.

Hangi ödeme seçeneklerini kullanabilirim?


Alışverişinizin sonunda Metro Fast kasalarından nakit olarak ya da uygulamamız üzerinden online olarak ödeme yapabilirsiniz.

Metro Fast ile fatura bölebilir miyim?

Metro Fast kullanırken iki durum hariç fatura bölme özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kurumsal alışverişleriniz esnasında bireysel fatura almak isterseniz fatura bölme özelliğini kullanamazsınız. Ayrıca fatura böldüğünüz takdirde online ödeme devre dışı kalacaktır.

Metro Fast kullanarak tek bir seferde alabileceğim ürün sayısında bir kısıtlama var mı?
Hayır, ürün sayısında bir kısıtlama olmaksızın alışveriş yapabilirsiniz.