Metro Türkiye’yi Keşfedin

ik_banner_4-5-2017_R2_v1

ETKİ YARATMAK İSTEYENLERE

Metro Türkiye'de, çalışanlarımız ve müşterilerimizle olan ilişkilerimiz işimizin temelindedir. 21 şehirde 37 mağazamızla toptan satışta Türkiye’nin lider firmalarından Metro, 4500 kişiden oluşan büyük bir aile. Birlikte, başarılarımızı arttırmak için her an azimle ve özenle çalışıyoruz. Siz de tutku ile başarının peşinden koşuyorsanız, dinamik Metro kültüründe sınırlarınızı zorlayarak kendi kariyer tarifinizi yaratmayı istiyorsanız, aramıza katılın.

 

Avrupa'nın ve Türkiye'nin En İyi İşverenlerinden Metro'da kariyerine değer katmak ister misin?

Avrupa'nın ve Türkiye'nin En İyi İşverenlerinden Metro'da kariyerine değer katmak ister misin?

İşe alım süreçlerinden, yetenek yönetimi uygulamalarımıza, performans yönetimi sistemimizden, kültür ve değerlerimize kadar insan kaynakları uygulamalarımız ile, Türkiye’de bu yıl üçüncü kez “En İyi İşveren” sertifikasyonunu almaya hak kazandık. 

Top Employer Enstitüsü tarafından onaylanan süreçlerimiz ile tüm çalışanlarımızın gelişimini desteklemeye devam edeceğiz.

Başarılarımızı birlikte büyüterek yarınlara ilham katacağız.

office-employee-2

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar için Kariyer

Staj ve yeni mezun kariyer fırsatlarını inceleyerek, Metro Türkiye'de kariyerinize lezzetli bir başlangıç yapmak konusunda ilham alın.


store

Mağazada Kariyer

Kasiyerlerden müşteri yöneticilerine kadar 37 mağazamızdaki tüm çalışanlarımız her gün müşterilerimizin işine değer katma konusunda isteklilerdir. Gülümseyerek yaptığımız işlerimizi keşfetmek ve fırsatları değerlendirmek için detaylı bilgi edinin.


mockup_300x150

Merkezde Kariyer

Girişimci düşünme tarzı ve farklı bakış açıları ile doğan yaratıcı fikirler işimizin büyümesi için kilit rol oynar. İşimizi beraber büyütebilmek ve geliştirebilmek için vazgeçmeden mükemmele ulaşmayı hedefleyen profiller ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Detaylı bilgi edinin


why-metro-R1

Neden Metro Türkiye?

25 farklı ülkede olduğu gibi Metro Türkiye olarak parmak izimizi sürekli arttırıyoruz! 21 şehirde 37 mağazamız ve 1 milyona yakın profesyonel müşterimizle başarılarımızı birlikte büyütebileceğimiz farklı kariyer fırsatlarını sunuyoruz.

Detaylı bilgi edinin

 

Gelişim Tarifi

Gelişim Tarifi

Çalışanlarımızın becerilerini geliştirmek ve yeteneklerini desteklemek - kariyerlerinin her aşamasında - işimiz için en büyük önceliktir.

Detaylı bilgi edinin

300x150_metro_potentials

Metro Potentials

Bize potansiyelinizi gösterin! Fikirlerinizin global boyutta etki yaratarak, paydaşlarımıza değer kattığını hayal edin. Metro Potentials olarak bize katılmanız durumunda bu bir hayalin ötesinde, somut bir hedefe dönüşecektir. Metro Potentials'a şimdi başvurun.