Metro Türkiye’yi Keşfedin

magaza-gorsel

ETKİ YARATMAK İSTEYENLERE

Metro Türkiye'de, çalışanlarımız işimizin temelindedir. Ayrıca çalışanlarımız ve müşterilerimizle olan ilişkilerimiz en önemli yapı taşlarımızdandır. 19 şehirde 35 mağazamızla toptan satışta Türkiye’nin lider firmalarından biri ve 4500 kişiden oluşan büyük bir aileyiz.

Birlikte, başarılarımızı arttırmak adına azimle ve özenle çalışıyoruz. Siz de tutku ile başarının peşinden koştuğumuz dinamik Metro kültüründe sınırlarınızı zorlayarak kendi kariyer tarifinizi yaratmayı arzu ediyorsanız, aramıza katılın.


İşimizin odağında insan bulunur. Keyifli ve gelişim odaklı çalışma ortamımız ekiplere özel en lezzetli kariyer tarifi için ilham verir.

Bizler çalışanlarımızın profesyonel gelişimlerini ön planda tutmanın ötesinde, gelişimi bir hedef olarak benimser ve takip ederiz. İşte bu yüzden ekiplerimizin yetkinliklerini her yeni günde geliştirmek için ilerliyoruz.

Metro Türkiye'deki çalışma atmosferini ve kültürümüzü keşfetmek için videolarımızı izleyebilirsiniz.office-employee-2

Öğrenciler ve Yeni Mezunlar için Kariyer

Staj ve yeni mezun kariyer fırsatlarını inceleyerek, Metro Türkiye'de kariyerinize lezzetli bir başlangıç yapmak konusunda ilham alın.


store

Mağazada Kariyer

Kasiyerlerden müşteri yöneticilerine kadar 35 mağazamızdaki tüm çalışanlarımız her gün müşterilerimizin işine değer katma konusunda isteklilerdir. Gülümseyerek yaptığımız işlerimizi keşfetmek ve fırsatları değerlendirmek için detaylı bilgi edinin.


mockup_300x150

Merkezde Kariyer

Girişimci düşünme tarzı ve farklı bakış açıları ile doğan yaratıcı fikirler işimizin büyümesi için kilit rol oynar. İşimizi beraber büyütebilmek ve geliştirebilmek için vazgeçmeden mükemmele ulaşmayı hedefleyen profiller ile tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Detaylı bilgi edinin


why-metro-R1

Neden Metro Türkiye?

25 farklı ülkede olduğu gibi Metro Türkiye olarak parmak izimizi sürekli arttırıyoruz! 19 şehirde 35 mağazamız ve 1 milyona yakın profesyonel müşterimizle başarılarımızı birlikte büyütebileceğimiz farklı kariyer fırsatlarını sunuyoruz.

Detaylı bilgi edinin


300x150_egitim_gelisim

Eğitim ve Gelişim

Çalışanlarımızın becerilerini geliştirmek ve yeteneklerini desteklemek - kariyerlerinin her aşamasında - işimiz için en büyük önceliktir.

Detaylı bilgi edinin

300x150_metro_potentials

Metro Potentials

Bize potansiyelinizi gösterin! Fikirlerinizin global boyutta etki yaratarak, paydaşlarımıza değer kattığını hayal edin. Metro Potentials olarak bize katılmanız durumunda bu bir hayalin ötesinde, somut bir hedefe dönüşecektir. Metro Potentials'a şimdi başvurun.