Metro Potentials

banner

POTANSİYELİNİ KEŞFETMEK İSTEYENLERE

Bize potansiyelinizi gösterin! Fikirlerinizin global boyutta etki yaratarak, paydaşlarımıza değer kattığını hayal edin. Metro Potentials Programımıza katılmanız durumunda bu bir hayalin ötesinde, somut bir hedefe dönüşecek. Metro Potentials'a şimdi başvurun!

 

Program Hakkında

Metro Potentials Uluslararası Yönetici Yetiştirme Programı Metro Cash & Carry ülkeleri için tasarlanmış iki yıllık bir programdır. Program süresince 3 farklı ülkede eşsiz uluslararası deneyim ve sayısız eğitim fırsatını yakalayabilirsiniz. Program, başarma odağı yüksek, işimiz için heyecan duyan lisansüstü mezunu yetenekli genç profesyonelleri uluslararası toptan ticarette yöneticilik kariyerlerine hızlandırılmış bir şekilde hazırlamaktadır. Yönetici adayları iş başı eğitimler ile teknik bilgi ve beceriler ve liderlik davranışı gibi konularda detaylı bir eğitim programından faydalanmaktadır. Her eğitim serisinde yönetici adaylarımızın gelişimine ve ilerlemesine katkısı olacak projelere dahil olacaksınız. Ayrıca 2 yıllık süre boyunca lokal yönetim kurulu üyelerinden mentörlük desteği alacaksınız. Amacımız, yönetici adaylarımızın kendi ekiplerini yönetmeye hazırlanması için bilgi ve yeteneklerini iki yıl süresince geliştirerek, Metro Cash & Carry'nin üst düzey yöneticilik pozisyonları için hazırlamak ve uluslararası yetenek havuzu yaratmaktır.

Metro Potentials hakkında daha fazla bilgi için Sıkça Sorulan Sorular'ı indirebilirsiniz. 

 

 

customer-manager-in-conversation

Programda Aranan Nitelikler

  • Yüksek lisans derecesine sahip olmak,
  • En fazla 3 yıl iş deneyimine sahip olmak,
  • 23 ile 28 yaş arasında olmak,
  • Uluslararası mobilite,
  • Güçlü liderlik potansiyeli,
  • Akıcı derecede İngilizce bilmek,
  • Şirketimiz ve program için istekli olmak,
  • Kararlı ve hırslı olmak,
  • Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak
metro-poteantial-banner-465x233px

Metro Potentials programı 3 ila 6 ay arası süren ve farklı iş çevreleri görme imkanı sunan 5 bloktan oluşmaktadır. Adaylar her zaman kendi ülkelerinde programa başlarlar ve her rotasyonda farklı proje ve eğitim aktivitesinde bulunurlar.

İş Alım Süreci

İş başvuru süreci lokal İnsan Kaynakları Departmanı tarafından organize edilmekte ve yönetilmektedir.

Ön değerlendirme süreci - başvuruların incelenmesini, yerel değerlendirme merkezi organizasyonunu, yerel mülakatları ve testlerin yapılmasını kapsamaktadır. Lokalde gerçekleştirilen ön eleme süreçlerini takiben tüm ülke adayları Global Değerlendirme Merkezi’ne katılmaktadır.

Uluslararası Değerlendirme Merkezi’ne katılım – UDM Ağustos ayında Avrupa’da gerçekleşmektedir. Yönetici adaylarıyla ilgili son karar direktörler, grup müdürleri ve ülke yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir seçim kurulu tarafından verilmektedir. Programın gerekliklerine en uygun adaylar Uluslararası Değerlendirme Merkezi’nde başarılı olacak ve programa katılmaya hak kazanacaktır.