Metro Kültürünü Keşfedin

image10

GELECEĞİNİ TASARLAYANLARA

Kurumsal kültürümüz, karar alma yaklaşımımız, uluslararası yetenek havuzlarımız ve iş yapış modelimiz başarımızda kritik bir rol oynar. Altı temel davranış prensibimiz farklı ülkelerdeki 110.000'den fazla çalışanımız için ortak bir çerçeve ile sürekli kendini yenileyen bir başarı tarifi sunmayı hedefler. Prensiplerimiz, işimizi mümkün olan en iyi şekilde yapmamız ve müşterilerimize en iyi çözümleri sunabilmemiz için günlük hayatımızın akışını belirler.

goker-erdek

“Metro'nun amacı sektörü ileriye götürmek ve bunun için Türk şefleri ile Türk mutfağına yatırım yapıyoruz. Ayrıca Türkiye'nin yerel ürünlerine yatırım yapıp, ürünleri destekliyoruz."

Göker Erdek
Ticari Bütçe Planlama Müdür Yardımcısı
Göker'den Metro'yu dinleyin
 
 
 
icon-career-jobs-fieldoperations

Müşteri Odaklılık

Bizim için yaptığımız işin tanımı müşteri değeri yaratmaktır. Bu prensip stratejimizin odak noktasındadır ve aldığımız bütün profesyonel kararlar bu temele dayanmaktadır.

icon-career-culture-entrepreneurship

Global Girişimcilik

Girişimci davranışları desteklemekte ve uluslararası kaynaklarımızı şirketimizin ve çalışanlarımızın değerini geliştirmek amacıyla kullanmaktayız.

icon-career-culture-success

Mükemmellik Yoluyla Başarı

Sunduğumuz hizmetleri daha geliştirmek için sürekli çaba harcamaktayız. Gerektiğinde güncel çözüm sunmayan yapıları değiştirmekte ve bunu başarmak için cesur kararlar almaktayız.

icon-career-culture-trust

Çalışanımıza Güven

Şirketimizin büyümesini sağlayan çalışanlarımızın gelişimini teşvik etmekteyiz. Kişisel kararlılık gösterme, aktif olarak dinleme ve farklı fikirlere kucak açma işimizin sağlıklı şekilde devam etmesi ve büyümesi için vazgeçilmezdir.

icon-career-culture-leadership

Özgün Liderlik

Operasyonumuz bütünlük, şeffaflık ve özgünlük standartları üzerine kurulmuştur. Bu standartları kendimize ve aldığımız aksiyonlara uygularız.

icon-career-culture-sustainability

Sürdürülebilirlik

Kararlarımızın ekonomik, ekolojik ve sosyal konulara sorumluluğu eşit derecede göz önünde bulundurmasını sağlarız.

icon-career-numbers-customers

50 yıllık tecrübe

icon-career-numbers-sourcinglocations

18 satın alma lokasyonu

icon-career-numbers-store

25 ülkede 750’den fazla mağaza