Neden Metro Türkiye?

gastronometro_Slider

EN BÜYÜK ÖDÜLÜN MUTLU MÜŞTERİ OLDUĞUNU DÜŞÜNENLERE

İstikrarlı büyüme eğilimi, sürdürülebilir gelişim fırsatları, uluslararası yapısı ve dinamik çalışma ortamı Metro Türkiye çatısı altında! Siz de Metro Türkiye’nin güçlü ve kurumsal yapısını keşfedin.


ozgun-eray

"Metro büyük bir ticaret okulu, hem size birçok sektörü aynı çatı altında gösterirken hem de yurt içi yurt dışı eğitim ve çalışma olanaklarıyla size sürekli yatırım yapıyor."

Özgün Can Eray
Ticari Pazarlama Uzmanı
Özgün'den Metro'yu dinleyin
beyaz_blank_2
 
 
kapsam ve olcek_2

Kapsam ve Ölçek

Globalde; 25 ülkede 750'den fazla mağaza. 150 farklı kimlikten 110.000’den fazla çalışan. 21 milyonun üzerinde yerel ve global müşteri. Dünyadaki en uluslararası yapıya sahip toptancılardan biri olan Metro Cash & Carry, yeni pazarlarda modern ticarete ve tedarik yapılarına öncülük ederken, birlikte çalışma ve büyümeye kendini adar. Uluslararası yapı, çeşitlilik ve yüksek seviyede kültürlerarası iş yönetme becerisi kültürümüzün doğasında vardır.

Metro Türkiye de 21 şehirde 37 mağazası 4500’den fazla çalışanı ile 1 milyondan fazla profesyonel müşterisi ile sektörün öncüsü. Lokal ekiplerin sınırları aşacak etki yaratma fırsatı sunmak birlikte başarmamız için kritik önem taşımaktadır. Siz de güçlü ekibimizin bir parçası olabilir ve işimizi beraber büyüterek daha ileriye götürme fırsatı yakalayabilirsiniz.


logopuzzle_R1

Birlikte Büyüme

Operasyonlarımız hızla değişen, dinamik bir pazarda gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve tüketicilerin satın alma davranışları sürekli değişim göstermektedir, bizler de rekabet üstünlüğümüzü korumak amacıyla sürekli farklı konseptler, sistemler ve araçlar geliştirmeyi ve değişen taleplere en hızlı şekilde cevap vermeyi amaçlamaktayız. Operasyon önceliklerimizi gerçekleştirecek çalışanlarımız yenilikçi, yaratıcı ve değişime hızlı adapte olabilen kişilerdir. Beraber başarıyı kurguladığımız tüm çalışanlarımıza değer veririz. Siz de değer yaratan ekibimize katılarak ve sektöre yön veren konseptler, sistemlerle işimizin geleceğine gerçek bir etki yaratabilirsiniz.
Etki Yaratmak

Metro Türkiye ekibi olarak sürdürülebilir iş büyümesini hedefliyoruz ve bunun ancak çalışanlarımızla büyüme ile mümkün olduğuna inanıyoruz. Örneğin, verimliliğin artması amacıyla çalışanlarımızı ödüllendirme sistemlerimizin yanı sıra, müşteri hizmetlerinde mükemmelliği sağlamayı amaçlıyoruz. Hedefli yatırımlar yapıyor ve mevcut mağazalarımızda alan bazında satışların geliştirilmesine katkı sağlıyoruz.

Devamlı gelişimimiz, geleceğinize öngörülebilir, olumlu bir perspektif ile yeni başarı hikayelerinin parçası olma şansı sunarken, yeni pazarlar geliştirmek ve şirket bünyesinde mükemmel kariyer fırsatlarının kapılarını aralamanızı hedefliyoruz.

 

 

Öncü Olmak

Metro Türkiye modern toptancılıktaki en büyük başarı hikayelerindendir. Dünyada uluslararası profesyonel işletmelerde işinin öncüsü olan Metro, rakiplerinden daima bir adım öndedir. Sektöre yön veren konumumuzu sürekli kılmak adına girişimci, yenilikçi çalışanlarımıza etkileyici ve durmaksızın gelişen fırsatlar sunuyoruz.

 

 

 

 

 

hikmet-altas
Screen Shot 20170213 at 143029

Sürekli Gelişmek

İnsan odağında kurguladığımız hizmet ile farklılaşan toptancılık işimiz için uzun vadeli başarımız, çalışanlarımızın yetkinliklerine, becerilerine, motivasyonlarına ve kararlılıklarına dayanır. Mağaza ve genel müdürlüklerimizin eğitim ve gelişim fırsatları sunan planları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca Metro Potentials programı ile farklılaşan öğrenme fırsatlarını keşfedebilirsiniz.