Neden Metro Türkiye?

gastronometro_Slider

EN BÜYÜK ÖDÜLÜN MUTLU MÜŞTERİ OLDUĞUNU DÜŞÜNENLERE

İstikrarlı büyüme eğilimi, sürdürülebilir gelişim fırsatları, uluslararası yapısı ve dinamik çalışma ortamı Metro Türkiye çatısı altında! Siz de Metro Türkiye’nin güçlü ve kurumsal yapısını keşfedin.


ozgun-eray

"Metro büyük bir ticaret okulu, hem size birçok sektörü aynı çatı altında gösterirken hem de yurt içi yurt dışı eğitim ve çalışma olanaklarıyla size sürekli yatırım yapıyor."

Özgün Can Eray
Ticari Pazarlama Uzmanı
Özgün'den Metro'yu dinleyin
beyaz_blank_2
 
 
kapsam ve olcek

Kapsam ve Ölçek

Globalde; 25 ülkede 750'den fazla mağaza. 150 farklı kimlikten 110.000’den fazla çalışan. 21 milyonun üzerinde yerel ve global müşteri. Dünyadaki en uluslararası yapıya sahip toptancılardan biri olan Metro Cash & Carry, yeni pazarlarda modern ticarete ve tedarik yapılarına öncülük ederken, birlikte çalışma ve büyümeye kendini adar. Uluslararası yapı, çeşitlilik ve yüksek seviyede kültürlerarası iş yönetme becerisi kültürümüzün doğasında vardır.

Metro Türkiye de 19 şehirde 35 mağazası 4500’den fazla çalışanı ile 1 milyondan fazla profesyonel müşterisi ile sektörün öncüsü. Lokal ekiplerin sınırları aşacak etki yaratma fırsatı sunmak birlikte başarmamız için kritik önem taşımaktadır. Siz de güçlü ekibimizin bir parçası olabilir ve işimizi beraber büyüterek daha ileriye götürme fırsatı yakalayabilirsiniz.


logopuzzle_R1

Birlikte Büyüme

Operasyonlarımız hızla değişen, dinamik bir pazarda gerçekleşmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve tüketicilerin satın alma davranışları sürekli değişim göstermektedir, bizler de rekabet üstünlüğümüzü korumak amacıyla sürekli farklı konseptler, sistemler ve araçlar geliştirmeyi ve değişen taleplere en hızlı şekilde cevap vermeyi amaçlamaktayız. Operasyon önceliklerimizi gerçekleştirecek çalışanlarımız yenilikçi, yaratıcı ve değişime hızlı adapte olabilen kişilerdir. Beraber başarıyı kurguladığımız tüm çalışanlarımıza değer veririz. Siz de değer yaratan ekibimize katılarak ve sektöre yön veren konseptler, sistemlerle işimizin geleceğine gerçek bir etki yaratabilirsiniz.
Etki Yaratmak

Metro Türkiye ekibi olarak sürdürülebilir iş büyümesini hedefliyoruz, bunun ancak çalışanlarımızla büyüme ile gerçek olacağını düşünüyoruz. Örneğin, verimliliğin artması amacıyla çalışanlarımız için ödüllendirme sistemlerimizi gözden geçirmenin yanı sıra, müşteri hizmetlerinde mükemmelliği sağlama amacı ile hedefli yatırımlar yapıyor ve mevcut mağazalarımızda alan bazında satışların geliştirilmesine katkı sağlıyoruz.

Devamlı gelişimimiz, geleceğinize öngörülebilir ve olumlu bir perspektif ve yeni başarı hikayelerinin parçası olma şansı sunmaktadır: yeni pazarlar geliştirmek ve şirket bünyesinde mükemmel kariyer fırsatlarının tadını çıkarmak.oguz-manav

İş ve İlişkiler

Metro Türkiye modern toptancılıktaki en büyük başarı hikayelerinden bir tanesidir. Dünyada uluslararası profesyonel işletmeler arası işimizin öncüsü olarak biz, rakiplerimizden daima bir adım öndeyiz. Sektöre yön veren konumumuzu sürekli kılmak adına girişimci, yenilikçi çalışanlarımıza etkileyici ve durmaksızın gelişen fırsatlar sunuyoruz.


hikmet-altas
Screen Shot 20170213 at 143029

Gelişim Fırsatları

Hizmet ile farklılaşan toptancılık işi insan odağında kurgulandığı için uzun vadeli başarımız, çalışanlarımızın yetkinliklerine, becerilerine, motivasyonlarına ve kararlılıklarına dayanmaktadır. Mağaza ve genel müdürlüklerimizin eğitim fırsatları sunan gelişim planları hakkında daha fazla bilgi edinin. Ayrıca Metro Potentials programı ile farklılaşan öğrenme fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

metro-group-flags

Biz METRO GROUP’un Parçasıyız

METRO GROUP’un yapısı şu şekildedir: METRO AG holdingin stratejik yönetim şirketi olarak konumlanmaktadır. Profesyonel müşterilere hizmet veren gıda toptancılık mağazaları (Metro Cash & Carry), teknoloji alanında uzman perakendecilik mağazaları (Media Markt ve Saturn) ve gıda perakende mağazaları (Real) olarak iş segmentlerine bölünmüştür. Bununla beraber, METRO GROUP’un farklı satış markaları pazarda temsil edilmektedir. METRO GROUP genelinde grup şirketlerini hedefleyen çapraz bölgesel hizmet şirketleri, satış markaları için lojistik, bilgi teknolojisi ve reklamcılık gibi çok çeşitli hizmetler sunmaktadır.