Öğrenciler ve Yeni Mezunlar için Kariyer

Rioba_940x200_R1

FİKİRLERİNİN İŞİ İLERİYE TAŞIDIĞINI GÖRMEK İSTEYENLERE

Bir taraftan işimizi geliştirirken, diğer taraftan yeni yetenekleri gelişmemize doğrudan katkı sağlamaları adına sürekli olarak beslemekteyiz. Bu amaçla farklı konumlardaki öğrencilere uygun olabilecek farklı staj olanakları ve yeni mezun programları sunmaktayız. Metro Türkiye’de bir kariyere başlamak heyecan verici fırsatlarla doludur. Dinamik ve yenilikçi çalışma ortamımızda, siz de erkenden sorumluluk alma keyfini yaşayabilirsiniz. Metro Türkiye'nin önceliği çalışanların gelişimidir, bu yüzden kariyerinize başlamak için alan fark etmeksizin, bizimle her zaman öğreniyor ve gelişiyor olacaksınız. Bir öğrenci veya genç bir profesyonelseniz, size sunduğumuz fırsatları vakit kaybetmeden öğrenin.


image001

"Öğrenciyken Metro'da proje bazlı staja başladım, mezuniyetime 2 ay kala Metro'dan teklif aldım ve mezuniyetten sonra tam zamanlı çalışmaya başladım."

Tuna Koray Ağdaş
Gıda Kategori Satınalma Uzmanı
Tuna'dan Metro'yu dinleyin
graduates

Kişibaşı yılda ortalama

20,61 eğitim saati

communications

2015 yılında gerçekleşen

439.384 e-öğrenim modülü

fish-employee-001

Yeni Mezun Kariyer Fırsatları

Metro Potentials Uluslararası Yönetici Yetiştirme Programı yüksek lisans mezunları için tasarlanmış benzersiz bir programdır. Metro Cash & Carry ülkelerinde seçme ve değerlendirme süreçlerinin eş zamanlı yapıldığı Metro Potentials Programı’nda 2 sene boyunca farklı ülkelerde ve farklı içeriklerde eğitim fırsatları ile geliştirici projeler sunulmaktadır. Toplam 3 farklı Metro Cash & Carry ülkesinde deneyim kazanma şansı içeren programda sürekli gelişim hedeflenmektedir. Programla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Yeni Mezunlar için Pozisyonlar

Satın alma, saha operasyonları, insan kaynakları, pazarlama, finans… İlginiz olan fonksiyonlardaki kariyer fırsatları için, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Kariyerinize taptaze bir başlangıç yapmak için en az sizin kadar heyecanlıyız. Farklı paydaşlar ile İlişki yönetiminde sadece girişimci bir yaklaşım geliştirmekle kalmayacak, işimizin başarısında ayrılmaz bir rol oynayacaksınız.Satın alma, saha operasyonları, insan kaynakları ve diğer fonksiyonlarımız için ilginiz varsa, bizimle iletişime geçin.

student-working-in-office

Staj Fırsatları

Metro Türkiye‘de staj programına katılarak sektörünün lideri uluslararası şirketimizde etkileyici bir kariyeri nasıl oluşturabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Staj programınız süresince çok yönlü olan işimizin iç yüzünü anlayacak, operasyonumuza yenilikçi fikirlerle katkıda bulunacak ve bizimle birlikte nasıl büyüyeceğinizi öğreneceksiniz.

Size uygun staj fırsatları hakkında daha detaylı bilgi edinin.

Eğitim ve Gelişim

Başarımızın çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerine bağlı olduğuna inanıyoruz. Pazarın dinamik ve sürdürülebilir gelişimini sağlamak adına hepimizin önemli bir rolü olduğunu düşünüyoruz ve bundan dolayı kariyerinizin hangi aşamasında bize katılıyor olursanız olun, amacımız sizin yeteneklerinize yatırım yaparak etkimizi sürekli büyütmek olacaktır.

Detaylı bilgi edinin