Öğrenciler ve Yeni Mezunlar için Kariyer

Rioba_940x200_R1

FİKİRLERİYLE DEĞER YARATMAK İSTEYENLERE

Bir taraftan işimizi geliştirirken, diğer taraftan yeni yetenekleri hep birlikte değer yaratmak için sürekli besleriz. Bu amaçla farklı konumlardaki öğrencilere uygun olabilecek farklı staj olanakları ve yeni mezun programları sunarız. Metro Türkiye’de bir kariyere başlamak heyecan verici fırsatlarla doludur. Dinamik ve yenilikçi çalışma ortamımız ile, siz de erkenden sorumluluk alma keyfini yaşayabilirsiniz. Metro Türkiye'nin önceliği çalışanların gelişimidir, bu yüzden kariyerinize başlamak için alan fark etmeksizin, bizimle her zaman öğreniyor ve gelişiyor olacaksınız. Bir öğrenci veya genç bir profesyonelseniz, size sunduğumuz fırsatları vakit kaybetmeden keşfedin.


image001

"Öğrenciyken Metro'da proje bazlı staja başladım, mezuniyetime 2 ay kala Metro'dan teklif aldım ve mezuniyetten sonra tam zamanlı çalışmaya başladım."

Tuna Koray Ağdaş
Gıda Kategori Satınalma Uzmanı
Tuna'dan Metro'yu dinleyin
graduates

Kişibaşı yılda ortalama

21 eğitim saati

communications

2015 yılında gerçekleşen

439.384 e-öğrenim modülü

fish-employee-001

Yeni Mezun Kariyer Fırsatları

Metro Potentials Uluslararası Yönetici Yetiştirme Programı yüksek lisans mezunları için tasarlanmış benzersiz bir programdır. Metro Cash & Carry ülkelerinde seçme ve değerlendirme süreçlerinin eş zamanlı yapıldığı Metro Potentials Programı’nda 2 sene boyunca farklı ülkelerde ve farklı içeriklerde eğitim fırsatları ile geliştirici projeler sunulmaktadır. Toplam 3 farklı Metro Cash & Carry ülkesinde deneyim kazanma şansı içeren programda sürekli gelişim hedeflenmektedir. Programla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Yeni Mezunlar için Pozisyonlar

Satın alma, saha operasyonları, insan kaynakları, pazarlama, finans… İlginiz olan fonksiyonlardaki kariyer fırsatları için, vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin. Kariyerinize taptaze bir başlangıç yapmak için en az sizin kadar heyecanlıyız. Farklı paydaşlar ile İlişki yönetiminde sadece girişimci bir yaklaşım geliştirmekle kalmayacak, işimizin başarısında ayrılmaz bir rol oynayacaksınız.Satın alma, saha operasyonları, insan kaynakları ve diğer fonksiyonlarımız için ilginiz varsa, bizimle iletişime geçin.

Metro-tr-kariyer-careermix2

Career Mix

Geleceğin çalışanlarını yaratmak adına, proaktif olarak baktığımız bir program. Genç, potansiyeli yüksek, hedefi olan ve bu hedefe koşan öğrencilerle buluşup, onlara sorumlu olacakları bir proje verip, bu projelerini yöneticileriyle beraber çalışıp takip etme şansı sunuyoruz. Bu program sayesinde potansiyeli yüksek genç arkadaşlarımıza sektöre hakkında deneyim kazandırarak, onları geleceğe hazırlamayı amaçlıyoruz.


Eğitim ve Gelişim

Başarımızın çalışanlarımızın bilgi ve yeteneklerine bağlı olduğuna inanıyoruz. Pazarın dinamik ve sürdürülebilir gelişimini sağlamak adına hepimizin önemli bir rolü olduğunu düşünüyoruz ve bundan dolayı kariyerinizin hangi aşamasında bize katılıyor olursanız olun, amacımız sizin yeteneklerinize yatırım yaparak etkimizi sürekli büyütmek olacaktır.

Detaylı bilgi edinin