Ödeme Çözümleri

Müşterimiz olduğunuzda sahip olacağınız ödeme avantajları; Metro Club kart, Metro Kredili Kart (MKK), Doğrudan Tahsilat Sistemi, Metro Destek Kredisi kolaylıkları ve kredi kartlarıyla ilgili bilmeniz gereken her şey burada!


kampanyalar

Kampanyalar

Metro alışverişlerinde geçerli kampanyalar, taksit imkanları, çekilişler ve hediyeler burada!

Bireysel Banka Kampanyaları Kurumsal Banka Kampanyaları

Metro Club Kart

Metro Club Kart, mağazalarımızda geçerli olan, size özel ödeme vadeleri sağlayan ticari bir kart. Kartımız, gıda ve gıda dışı tüm alışverişlerinizde “sıfır faizle taksitli alışveriş” imkânı sunuyor. Metro Club Kart ile yıl boyunca hediye ürün kampanyalarını takip edebilir ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.


Detaylı bilgi için tıklayın

Metro Kredili Kart

Metro Kredili Kart (MKK), size özel olarak tanımlanan vadelerle Türkiye’de bulunan tüm mağazalarımızdan kredili alışveriş yapma imkânı sağlayan bir ödeme aracıdır. Tüm mağazalarımızda bulunan Metro Kredili Kart başvuru formunu doldurarak kartımıza başvurabilirsiniz.


Detaylı bilgi için tıklayın

Doğrudan Tahsilât Sistemi

Doğrudan Tahsilât Sistemi, düzenli cari hesap ilişkimiz bulunan MKK müşterilerimizin bankaya vermiş oldukları yetki belgesine istinaden, bankada bulunan hesaplarına onaya bağlı para transferi yapılmasını sağlayan otomatik bir ödeme sistemidir.


Detaylı bilgi için tıklayın

Ticket Plus Üye İşyeri Alışveriş Kartı

Ticket Plus üye işyeri alışveriş kartı, restoranların POS cihazında biriken bakiyeyi ödeme gününü beklemeden kartlarına aktarmalarını ve toptan gıda alışverişlerini yapmalarını sağlayan sistemdir.


Detaylı bilgi için tıklayın

metro-destek-kredisi

Metro Destek Kredisi

Metro Destek Kredisi, Yapı Kredi ile ortak geliştirdiğimiz, sadece mağazalarımızda kullanılabilen, çok özel faiz avantajları olan bir ödeme çözümüdür.