Metro Kart

Başvur

Sıkça Sorulan Sorular

Metropost kataloğunu görüntüleyemiyorum, ne yapabilirim?

Metropost PDF belgelerini görüntüleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Flash Player kurulu olmalı.

Metro’dan kimler alışveriş yapabilir?

Ticari işletmeler, oteller, restoranlar, lokantalar, bakkallar, catering şirketleri, resmi ve yarı resmi devlet kuruluşları, büfeler, kantinler, serbest meslek sahipleri... Kısacası ticari vergi mükellefi olan tüm profesyoneller, Metro Toptancı Marketi imkânlarından yararlanabilir.

Mağazaya giriş için neden Metro kartı gerekli?

İhtiyaçlarınıza uygun kampanyalar ile ilgili sizlere daha kolay ulaşabilmemiz ve alışverişlerinizde daha iyi bir deneyim yaşayabilmeniz için Metro Kart'a sahip olmanız gerekmektedir.

Metro kart ücretli mi?

Metro Kart ücretsizdir.

Metro kartına sahip olmak bana ne kazandırır?

Kart, ticari bilgilerinizi içerdiğinden, her alışverişte fatura bilgilerinizi vermek zorunda kalmazsınız. Zamandan kazanırsınız!

Metro Kart için koşullarım uygun, nasıl sahip olabilirim?

Herhangi bir mağazamızın Müşteri Giriş bölümüne başvurmanız yeterli!

Yüksek kaliteyi uygun fiyata nasıl sunabiliyorsunuz?

Fiyatı etkileyen tüm maliyetleri minimum düzeyde tutuyoruz. Ortada aracılar olmadığı için sizi ürünün kaynağıyla direkt buluşturuyoruz. Siz de üstün kaliteyi çok uygun fiyata almış oluyorsunuz.

Metro Toptancı Marketi’nin kendi markaları hangileri?

Piyasanın lider ürünleriyle birlikte, yerel ve kendi markalı ürünlerimizi de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gıda alanında: ARO, H-LINE, LUXANA; Gıda dışı alanda: ARO, ACTİVE, SIGMA, FAIRLINE, H-LINE, TARRINGTON HOUSE, BİLOXXİ, TERRADENA,  AUTHENTIC, TAİLOR&SON, LAMBERTAZZİ gibi birçok marka ile sizlere maliyet avantajı ve alternatif ürün seçenekleri oluşturuyoruz.

İhtiyaç duyduğum tüm gıda ve gıda dışı ürünlere mağazanızdan ulaşabilir miyim?

Elbette! Çok zengin bir ürün çeşitliliğine sahip olduğumuzun altını çizmek isteriz. Taze, kaliteli ve hesaplı on binlerce ürünü tek çatı altında, Metro’da bulabilirsiniz. Üstelik size özel fiyatlarla!

Her gelişimde aynı ürünü bulabilir miyim?

Evet, çünkü ürün sürekliliği bizim için en önemli konulardan biri.

Mağazanızdan istediğim miktarlarda alışveriş yapabilir miyim?

Tabii ki! İstediğiniz zaman, istediğiniz miktarda alım yapmanızı sağlıyor, sizi depolama sorunundan da kurtarıyoruz.

Gece geç saatlerde alışveriş imkânı sunuyor musunuz?

Metro Mağazaları bölümünü tıklayarak, mağaza açılış kapanış saatlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün ve iade garantisi sunuyor musunuz?

Sattığımız her ürünün her zaman arkasındayız. 30 gün içerisinde sorunu bize bildirerek, ürünü kolaylıkla iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz. Teknolojik ürünleri iade almak için teknik servis raporu istiyoruz.

Neden bazı taze ürünler soğuk alanlarda, hallerdeki gibi sergileniyor?

Mal kabulden, depolamaya ve raflara erişime kadar gıda hijyenine üst düzeyde önem veriyoruz. “Soğuk zincir” gıda konseptimizin en önemli parçası. Soğuk zincirin kırılmadan, ürünlerin en taze ve sağlıklı şekilde işletmenize ulaşması için dünya standartlarında metotlar uyguluyoruz. Soğuk alanlar bu metodun önemli faktörlerinden biri.

Poşetler neden ayrıca ücretlendiriliyor?

Doğaya karışması 450 yıl alan naylon poşetleri kullanmak yerine, alışverişleriniz için TEMA’nın bez torbalarını kullanmanızı öneriyoruz ve bu yaklaşımı destekliyoruz.