Metro Kart

Başvur

Tedarikçiler İçin

tedarikciler-icin

Nasıl tedarikçimiz olabilirsiniz?

Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerimizi geliştiriyoruz.

Tedarikçilerimizle bir araya geliyor, üretebileceğimiz çözümler üzerinde duruyoruz. Düzenlediğimiz paneller ve saha çalışmalarımız, sürekli bilgi akışını sağlıyor. İnovatif yaklaşımları her zaman destekliyoruz. Tedarikçilerimiz, Metro’nun her zaman en doğru yönlendirmeyi yaptığını artık biliyorlar. Mağazalarımızda sergilediğimiz ürünler söz konusu olduğunda, gıda ve ürün güvenliğini en üst seviyede tutabilmek için tedarikçi seçimlerimizle ilgili hassasiyetimizi her zaman vurguluyoruz. Tedarikçilerimizin performanslarını izliyor ve yaptığımız değerlendirmelerin ardından ürünlerin sizlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Mağazalarımıza gıda ürünleri tedarik etmek isteyen üreticilerin “BRC-Food, IFS-Food” ya da akredite “FSSC 22000” belgesine sahip olmaları gerekiyor. Gıda-dışı ürün tedarik etmek isteyen üreticilerin ise “BRC-Consumer Products” belgesine sahip olmasını ön koşul olarak belirliyoruz. Bu belgelere sahip olmayan üreticilerin tesislerinde denetim yaptırıyor, uygun şartlara sahip olanlarla yolumuza devam ediyoruz. Tedarikçilerimizin uluslararası geçerliliği olan belgelere sahip olması gerekiyor. Bu belgeleri temin edebildikleri takdirde Metro tedarikçisi olabiliyorlar. Söz konusu belgelere sahip olmayan tedarikçi adaylarımız için bağımsız kurumlarca düzenlenen denetimler devreye giriyor. Yılda bir kez gerçekleştirilen denetimlerin olumlu sonuçları, Metro tedarikçisi olmak için bir diğer yol. 
Denetlemeler sonucunda kalite standartları konusunda bilgi sahibi olan tedarikçiler, kendilerini geliştirme fırsatı yakalıyorlar. Denetimlerimizle tedarikçilerimizi yönlendiriyor ve koşullarının nasıl iyileştirilebileceğiyle ilgili bilgilerimizi paylaşıyoruz.
Özetle Metro tedarikçileri, kalite standartlarını yükseltmek ve ticari başarı elde etmek için büyük bir avantajı değerlendirme imkânına sahip oluyor. 

Tedarikçimiz olmak için başvurunuzu iletişim formumuz vasıtasıyla yapabilirsiniz.


İLETİŞİM FORMU İÇİN TIKLAYIN